Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека»

 

1996 рік – з метою реалізації творчого потенціалу учнів директором школи – Ганною Матвєєвою започатковано Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека»

«Розкриємо свої таланти світу!»

Казковий, легендарний птах, з золотими крилами, давній символ миру, щастя, добробуту дитячого сміху і радості десятий рік прилітає на українську землю в Північне Причорномор'я і дарує всім нам надію на щасливе майбуття, віру у свої сили та любов до життя і своєї України.
Чорноморські степи та безкрайність морських просторів зливаються на Миколаївщині у природою визначені державні символи.
Організаторами фестивалю є: - Всеукраїнське жіноче народно-демократичне об'єднання "Дія", Експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня "Академія дитячої творчості" м. Миколаєва за сприяння Міністерства освіти і науки України та під патронатом Людмили Супрун.
Одним з природних напрямів роботи фестивалю є безпосередня допомога дітям, які соціально незахищені. Це створення умов для реалізації їх здібностей і обдарувань, соціальна адаптація до сучасного життя, вільне формування комунікативно-мотиваційних, позитивних моделей життєдіяльності, залучення до скарбниць національної та світової культури, занурення в атмосферу творчості, натхнення та співпереживання, генерування відчуття співучасті у житті всієї планети, спрямування до надбань національної культури та мистецтва.
У рамках фестивалю пройшли вибіркові тури майже у всіх обласних центрах України, на яких переможцям вручено безкоштовні путівки на Міжнародне дитяче свято.
На переможців чекають: Гран-прі фестивалю - статуетка "Золотого лелеки", дипломи та призи. Організаторами розроблено змістовну програму відпочинку.
За термін свого існування, враховуючи регіональні вибіркові тури, фестиваль подарував біля 38000 учасникам радість спілкування, можливість реалізації своїх здібностей і талантів, віру в майбутнє і право на творчість. Відкрив чимало талантів і обдарувань, які в майбутньому можуть стати окрасою культури і мистецтва народу України.

Мета фестивалю: "Розкриємо свої таланти світу!"
Тема фестивалю: "Відродимо народні традиції разом!"

Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook
Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2024