Конкурсні роботи фестивалю -Декоративно-прикладне мистецтво

Бохонок Ольга









Козакова Анастасія



Романчук Ксенія



Долженко Аліна



Кот Ксенія



Колісніченко Дар'я



Лукашова Дар'я



Лукашова Катерина



Головченко Ксенія



Воробйова Аліна



Озерова Яна



Борисовець Яніна



Філіппова Валерія



"Зразковий художній колектив" гурток ДУМ "Маленька майстриня"



Солодова Олександра



Зінкін Михайло



Чернов Іван



Ткаченко Діана, Даценко Данило



Роман Дулін



Кургін Влад



Мироненко Михайло



Росторгуєв Влад



Саєнко Анастасія



Течина Богдан



Омельченко Софія





Князева Анастасія



Пашкова Валентина



Потапенко Катерина



Смердова Тетяна



Сухомяс Інна



Вовчек Анастасія



Кіщенко Єлизавета



Тарасова Тетяна



Йосипенко Марія



Йосипенко Марія



Холодна Софія



Аноп Валерія



Марцин Олена



Сотнікова Ірина



Таточенко Анастасія



Віхорь Владислав



Тобакарь Іван



Модестов Микита



Святакум Любов



Фетченко Олександра



Святокум Софія



Сіренко Юлія



Діменко Богдан



Аркушенко Богдан



Дерменжи



Коваленко Марія





Остремская Катерина, Остремська Анастасія







Криничний Богдан





Мезінова Юлія







Вознюк Злата







Осташ Таміла



Бойчук Катерина



Орешко Катерина



Юрчук Анастасія



Баландович Марія



Топча Маргарита



Бєла Ксенія



Войтков Даніл



Мамот Вероніка







Боровик Дар’я



Барахтій Альбіна



Шахова Олеся



Калюжна Таїсія





Кузьменко Єлизавета



Притуляк Дар’я



Ткаченко Анна



Гуріна Катерина



Драгоман Анна



Барміна Дарина



Дюміна Катерина



Никлеса Валентина



Сербул Валерія



Молдованова Анна



Богай Вікторія, Богай Анастасія



Подгуренко Інна



Проскура Вероніка



Кисличенко Надія



Жуковська Єлізавета



Красіна Лілія



Отрешко Єлизавета



Косило Олексій



Олесик Софія



Лакуста Анна



Шумиляк Анна



Галкович Віктор



Борисов Артур





Назарина Никита



Бережний Михайло



Козирєв Михайло



Кошиль Антон



Гончаров Павло



Ступаченко Антон



Детюков Влад



Кровопусков Герман



Негрун Глєб



Лукянчена Софія





Єрємєєва Вірджинія, Василенко Анна





Стройко Лілія





Чурсіна Каріна





Герасименко Інна





Каленчук Уляна





Іванюк Ксенія





Пухальська Яна





Коваленко Кіра



Василенко Анастасія





Гончар Тарас



Крещенко Софія



Бараш Анастасія



Лановенко Анатолій



Сопільняк Дар’я





Храмова Влада



Крук Денис





Кузьмінський Євгеній



Польна Дарина







Лубніна Дар᾿я





Плохотник Максим





Горбачова Софія



Попушой Валерія



Гудима Еліна



Вержбицька Дар’я



Гліва Мирослав



Бодрягін Максим





Новосьолова Каріна



Швець Анна





Рура Тетяна





Трачук Віталіна





Жулінська Ксенія



Федоренко Марія





Прадєдова Олена





Димбовська Ольга





Здобнікова Софія





Реуцька Анна



Сердюк Ілля





Мазур Анастасія





Конотопенко Владислав





Мальшаков Михайло





Буткевич Марія





Ломакіна Вікторія





Хархалов Артем



Мандрабура Даніїл



Ходирка Максим



Ткачук Анастасія



Артеменко Яна



Шпита София



Орешко Ангеліна



Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2020