Шановні друзі!
Запрошуємо Вас взяти участь у
ХХІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості
«ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА»!

з 25 червня по 02 липня 2018 року
в курортній зоні селища Рибаківка
Миколаївської області
відбудеться найочікуваніша подія цього літа -
ХХІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості
«Золотий лелека».

Мета фестивалю: «Розкриємо свої таланти світу»
Тема фестивалю: «Ми спілкуємось! Ми разом! Ми живемо!»

Організатори фестивалю: Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» м. Миколаєва, Миколаївський муніципальний академічний коледж, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Миколаївської міської ради, Миколаївської обласної державної адміністрації.

Фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, об’єднати українських дітей, а також сприяти відродженню культури і мистецтв народів України, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу.

Конкурсна програма здійснюється за такими напрямами: хореографія, музичне та театральне мистецтво, живопис і графіка, декоративно – прикладне мистецтво. На переможців чекають Гран - прі фестивалю – статуетка "Золотого лелеки", дипломи та ексклюзивні призи.

Для учасників фестивалю пройдуть відбіркові тури за номінаціями, цікаві розважальні заходи, конкурс фігур на піску, виставка робіт учасників фестивалю, майстер-класи з хореографії від Григорія Чапкіса й конкурс на Кубок Григорія Чапкіса, видатних митців української естради, членів всеукраїнської спілки майстрів, Союзу художників України. Під час фестивалю - працюватиме Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості» для педагогів з різних куточків світу за участю Національної академії наук України з майстер-класами від видатних освітян України та зарубіжжя. Родзинками цьогорічного фестивалю стане патріотичний концерт до Дня Конституції України за участі зірок української естради та гала-концерт учасників фестивалю.

У складі журі - відомі діячі мистецтв, заслужені майстри, заслужені і народні артисти України. Серед гостей фестивалю: Народні артисти України Григорій Чапкіс, Наталя Бучинська, Заслужений артист України Андрій Князь, Міла Нітіч, дует «Анна-Марія», учасники телепроектів «Голос країни» Наталія Гордієнко, Ірина Островська, Олег Дацко.

Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Вконтакте Facebook Youtube


Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2018