Шановні друзі!
Запрошуємо Вас взяти участь у
ХХV Міжнародному фестивалі дитячої творчості
«ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА»!

з 27 червня по 03 липня 2022 року
в курортній зоні селища Рибаківка
Миколаївської області
відбудеться найочікуваніша подія цього літа -
ХХV Міжнародний фестиваль дитячої творчості
«Золотий лелека».

Мета фестивалю: «Розкриємо свої таланти світу»
Тема фестивалю: «Ми спілкуємось! Ми разом! Ми живемо!»

Організатори фестивалю: Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» міста Миколаєва, Миколаївський муніципальний академічний коледж, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Миколаївської міської ради, Миколаївської обласної державної адміністрації.

Фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, об’єднати українських дітей, а також сприяти відродженню культури і мистецтв народів України, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу.

Конкурсна програма здійснюється за такими напрямами: хореографія, музичне, театральне мистецтво, живопис і графіка, декоративно – прикладне мистецтво, фотомистецтво, театр костюм, науково-технічна творчість, літературна творчість та громадсько-соціальна проектна творчість.

На переможців чекають Гран - прі фестивалю – ексклюзивна статуетка "Золотого лелеки", дипломи та призи (м`яка ексклюзивна іграшка символ фестивалю).

Для учасників фестивалю пройдуть відбіркові тури за номінаціями, цікаві розважальні заходи, конкурс фігур на піску, виставка робіт учасників фестивалю, майстер-класи видатних митців української естради, членів всеукраїнської спілки майстрів, Союзу художників України: з хореографії, театрального мистецтва, декоративно-прикладного мистецтва. Під час фестивалю - працюватиме Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості» для педагогів з різних куточків світу за участю Національної академії наук України з майстер-класами від видатних освітян України та зарубіжжя з наданням сертифікату встановленого зразка. У складі журі - відомі діячі мистецтв, заслужені майстри, заслужені і народні артисти України.Пряма трансляція ХХII Міжнародного фестивалю дитячої творчості "Золотий лелека"

Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook
Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2024