Конкурсні роботи фестивалю - Інструментальний жанр

Ансамбль ложкарів "Веселка" - "Я люблю бугі-вугі", ІІ категорія



Горбатюк Роман - Марш з опери "Вільгельм Тель", ІІ категорія



Новосьолова Ангеліна - "Скоморохи", ІІ категорія



Белявський Ілля - "Skillet" Monster", ІІ категорія



Гайдук Ярослав - Увертюра до опери "Кармен", ІІ категорія



Ансамбль ударних інструментів ДШМ №2 - "Іспанський танець", ІІ категорія



Ребіженко Дар'я - "Love is Blue", ІІІ категорія, гітара



Шапар Владислав - "Smells like teen spirit", ІІ категорія, гітара



Карповець Олександр - "Повій, вітре, на Вкраїну", ІІІ категорія, гітара



Мусієнко Микола - "Романс", ІІІ категорія, кларнет



Толстов Богдан - "Ноктюрн", ІІ категорія, флейта



Савенок Антон - "Білі ночі", ІІІ категорія, саксофон - альт



Святокум Любов - "Тiко-Тiко", ІІІ категорія, альт саксофон



Казимiр Дарина - "Ноктюрн", ІІІ категорія, кларнет



Бойко Роман - "В дорогу", І категорія, труба



Надєжко Артем - "Ой, заграйте дударики", ІІ категорія, тенор



Iльницький Данило - "Сонатина", ІІ категорія, тенор



Рубцов В'ячеслав - "Дитячий концерт", І категорія, труба



Герман Тетяна - "Соната 1ч.", ІІ категорія, труба



Димков Микита - "Соната 3, 4ч.", ІІ категорія, тенор



Кукса Олексiй - "Концерт 1ч.", ІІ категорія, труба



Александрова Валерія - "Колискова Клари" з опери "Поргі і Бес", І категорія, саксофон - сопрано



Ансамбль баяністів Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району - "Под небом Парижа", ІІ категорія, баян



Климчук Богдан - "Деспасіто", І категорія, акордеон



Рожко Ілля - "Соловейко", "Деревенські гуляння", І категорія, акордеон



Цоток Павло - "На карнавалі", ІІ категорія, акордеон



Проніна Катерина - "Гумореска", ІІ категорія, акордеон



Івашина Софія - "Маленький віртуоз", ІІ категорія, акордеон



Довганюк Роман - "Очі чорні", ІІІ категорія, акордеон



Оркестр народних інструментів "Дивограй" - "Попурі", ІІІ категорія



Нікітін Михайло - "Stairway to Heaven", ІІ категорія, гітара



Богатюк Кирил - "Тумбала", ІІ категорія, гітара



Жук Михайло - "Канцона", І категорія, гітара



Федоренко Андрій - "Зелені рукава", ІІ категорія, гітара



Бучковская Анастасія - "Смеливий вершник", І категорія, флейта



Бланарь Андрій "Мельница", ІІ категорія, акордеон



Горюк Євген - "Концертный триптих (1 часть)", ІІІ категорія, акордеон



Чугуряну Анастасія - "Садом, садом кумасенька", ІІ категорія, акордеон



Оркестр аккордеонистов Консонанс - Танго из к/ф "Зависть богов", ІІ, ІІІ категорія



Талмач Кирило - "Виртуозная пьеса", ІІІ категорія, акордеон



Столяров Віталій - "Танго "Приют Фернандо", ІІ категорія, акордеон



Кройтор Даніїл - "Аргентинское танго", ІІ категорія, акордеон



Кройтор Даніїл - "Сонатина G-dur" ( I, II части), ІІ категорія, фортепіано



Волошин Владислав - "Весняні дзвіночки", ІІ категорія, бандура



Ансамбль бандуристів "Дивоцвіт" - "Мелодія", ІІ категорія



"Зразковий художній колектив" оркестр народних інструментів "Дивоцвіт" - "Ватра", соло сопілці - Василь Ілечко, І-ІІІ категорія



Леонель Овоейє - Вальс з кінофільму "Бережись автомобілю", І категорія, кларнет



Лук’яненко Вероніка - "Інтермецо", ІІ категорія, скрипка



Бітюк Вікторія - "Канон", ІІ категорія, фортепіано



Шершон Софія - "Водоспад", І категорія, фортепіано



Риженко Марина - "Лірична пісня", ІІ категорія, фортепіано



Бондаренко Вероніка - "Падає сніжок", І категорія, фортепіано



Вовчок Валерія - "Контрданс", І категорія, фортепіано



Кучеренко Вікторія - "Сонатина Соль мажор", ІІ категорія, фортепіано



Литвиненко Данило - "Словацька полька", І категорія, акордеон



Билина Дмитро - "Ой заграйте, дударики", ІІ категорія, тенор



Вєтров Юрій "Інвенція с-dur", "Весела кадриль", ІІІ категорія, акордеон



Коваленко Зоряслав - Варіації на тему української народної пісні "Дівчино моя переяслівко", ІІ категорія, домра



Назаров Олексій - "Сонатина До мінор", ІІ категорія, домра



Оркестр народних інструментів "Карусель" - "Mambo Italiano", ІІ-ІІІ категорія



Макаров Олексій - Вальс з фільму "Амелі", І категорія, фортепіано



Ансамбль гітарістів "Луна" - "Голубой вагон", ІІ категорія



Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2021