Конкурсні роботи фестивалю - Малюнок и живопис

Богданцева Аліна, ІІ категорія



Артьоменко Софія, І категорія



Варлакова Вікторія, І категорія



Анісімова Марія, І категорія



Гриськова Софія - "Мій творчій польот", ІІ категорія



Дацина Аліна - "Чарівний метелик", ІІ категорія



Холодна Софія - "Мій світ - моя фортеця", ІІ категорія



Ботвіна Марія - "Мій настрій", ІІІ категорія



Одінцов Костя - "Моя берегиня - Україна", ІІІ категорія



Василенко Ангеліна, І категорія



Войковський Влас - "Рожевий фламінго", І категорія



Атанасов Роман - "Кіт на полюванні", І категорія



Картошкін Михайло - "Зимовий пейзаж", І категорія



Радчук Софія - "Люблю матусю", І категорія



Куценко Евеліна - "Захід сонця", І категорія



Мендьо Аделіна - "Танок білої лебеді", ІІ категорія



Тимченко Кирилл - "Чарівне місто", ІІІ категорія



Задворна Настя - "Космічні фантазії", ІІ категорія



Фолкуян Діана - "Сніданок з лисичкою", ІІ категорія



Братченко Настя - "Натюрморт", ІІ категорія



Ільїна Євгенія - "Я за здоровий спосіб життя", ІІ категорія



Кіщенко Ліза - "Веснянка", ІІ категорія



Мельник Аліна - "Натюрморт, море...", ІІ категорія



Гора Віка - "Натюрморт", ІІ категорія



Бачинська Віталіна - "Космічна царіця", ІІ категорія



Зарицька Кіра - "Тато на прогулянці", ІІ категорія



Макарова Софія - "Ми самі створюємо своє життя", І категорія



Попова Дарина - "Зебра", І категорія



Станіславчук Таісія - "Золотий листопад", І категорія



Задіранова Єлизавета - "Лев у бабусіному светрі", І категорія



Бережний Михайло - "Малюю море", ІІ категорія



Новосад Вероніка - "Паханий бузок", І категорія



Гудима Еліна - "Славна українка", ІІІ категорія



Афоніна Анна, ІІ категорія





Поляруш Анастасія - "Миколаївські простори", ІІІ категорія



Варшавський Анатолій - "Вовк ночі", ІІІ категорія



Корякіна Варвара - "Весна прийшла", І категорія



Тоскіна Ольга - "Ольвія - перлина Південного Бугу", ІІІ категорія



Половінцева Анастасія, ІІ категорія



Подбуртная Софія, "Зразковий художній колектив" дизайн-студії "Сувенір" - "Чаплі", ІІІ категорія



Каминський Данііл, "Зразковий художній колектив" дизайн-студії "Сувенір" - "Лісовий красень", ІІІ категорія



Максимішина Софія, вихованка гуртка "Маленькі долоньки", І категорія



Козирєва Злата, вихованка гуртка "Маленькі долоньки", І категорія



Солодова Олександра, вихованка гуртка "Маленькі долоньки", ІІІ категорія



Головенко Наталія, І категорія



Коваленко Микита, ІІ категорія



Носач Ростислав - "Ох,не однаково мені", ІІ категорія



Степанчук Софiя, художня студія інклюзивного навчання "Диво-Птаха", І категорія



Макарова Софія, І категорія



Шайгородська Єва - "Диво північного сяйва", І категорія



Дарнапук Кіра - "Моя краса українська", ІІ категорія



Караманян Таісія - "Страус в Африці", І категорія



Чурсіна Марія - "Лілейник", І категорія



Петраковська Ніколь - "Весняний натюрморт", І категорія



Немченко Кіра - "Тихий сон", І категорія



Стемковський Володимир - "Чепурун", ІІ категорія



Власов Нікіта - "Котик мій Муркотик", І категорія



Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2021