Міжнародна школа "Академія педагогічної творчості"

У рамках Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» (Болгарія, Шкорпілівці) з 14 червня по 17 червня 2023 року відбудеться робота Міжнародної школи «Академія педагогічної творчості» (очно-дистанційний формат) за участю ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Тематика Міжнародної школи «Академія педагогічної творчості» – СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТРЕНДИ В УМОВАХ ГЕОПОЛІТИЧНИХ ЗМІН.

Програма школи педагогічної творчості передбачає проведення лекцій, майстер-класів, тренінгів, індивідуальних консультацій провідними вченими і практиками у галузі історії, теорії й практики педагогіки, психології й художньо-естетичної освіти України та зарубіжжя.

По закінченню учасники отримують сертифікат про участь із зазначенням кількості прослуханих годин (30 годин – 1 кредит ЕКТС) (вартість участі у Міжнародній школі становить: онлайн участь ˗ 500 грн., очна участь – 700 грн.). Онлайн участь передбачає відвідування/перегляд онлайн лекцій, майстер-класів, вебінарів та проходження підсумкового тестування за результатами опрацювання матеріалів онлайн заходів.

Для участі у Міжнародній школі обов`язкова попередня реєстрація у онлайн-формі за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcaZoiTNSbCv1BIxqOZ4rllfXjggDuVVVA_1TVa_2qOcaZPA/viewform
до 20 травня 2023 року.

З програмо та розкладом проведення Міжнародної школи «Академія педагогічної творчості» можливо ознайомитися на сайті Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» http://zolotiyleleka.mk.ua у розділі Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості».

Питання щодо організації роботи Міжнародної школи за електронною адресою: [email protected]

КОНТАКТНІ ОСОБИ:
тел.+38(066)708-79-16 – Оксана Дубініна (м. Київ)
тел.+38(099)383-96-17 – Тетяна Бурлаєнко (м. Київ)
тел.+38(050)654-12-63 – Ярослава Стемковська (м. Миколаїв)

Учасникам очного формату надається можливість проживання на базі дитячого табору «Морськи дюни» (Болгарії, Шкорпілівці).

Умови розміщення та трансферу до місця проведення заходу:

В цьому році робота Міжнародної школи «Академія педагогічної творчості» відбудеться у Болгарії, Шкорпілівці XV8R+7J на базі дитячого табору «Морськи дюни».

Організатори мають можливість надання трансферу у Болгарії з міст Софія та Варна до дитячого табору "Морські дюни" у с. Шкорпілівцях. Вартість трансферу визначається індивідуально.

Вартість проживання й харчування (чотири рази на добу) на час проведення Міжнародної школи складає за добу з о днієї особи - 24.50 євро

ОБОВ'ЯЗКОВА ДОПЛАТА – КОМУНАЛЬНИЙ ЗБІР – 6 ЄВРО НА ЛЮДИНУ, ОДНОРАЗОВО.

В день розміщення оплачується депозит, що повертається в розмірі 20 євро на особу!

Провести оплату за проживання, харчування та участь у Міжнародній школі можливо готівковим по прибуттю на місце проведення.

Контактна особа з питань розміщення учасників:
МАЙБОРОДА Тетяна
тел.+380505749093

Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook
Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2024