Фестиваль № 1

XXI Міжнародний фестиваль дитячої творчості "Золотий лелека" готується зустрічати гостей. Червневе сонечко купає свої промінчики в лагідних хвилях Чорного моря і з нетерпінням чекає приїзду найталановитіших конкурсантів, Оргкомітет, друзі фестивалю напружено працюють, щоб створити справжнє свято. Робота кипить на всіх майданчиках.

ДОТ "Космос", с.Рибаківка Миколаївська обл. До феєричного відкриття 25.06.2018. Оргкомітет фестивалю.
За лаштунками Міжнародного фестивалю дитячої творчості
"Золотий лелека"

Учасники з нетерпінням чекають відкриття фестивалю. Хвилювання, репетиції. Час збігає. Промайне декілька годин і на сцені розпочнеться свято музики, танцю, творчості. "Золотий лелека" до XXI польоту готовий!!! Поспостерігаємо, як готуються до старту учасники, члени журі , оргкомітет, лідерська група ...
Відкриття фестивалю

25 червня 2018 рік. На годиннику 20.00. Це - час відкриття XXI Міжнародного фестивалю дитячої творчості "Золотий лелека". Звучать фанфари! Зірковий політ стартував!

"Золотий лелека" під своїм крилом об'єднав творчих, креативних, неповторних, талановитих дітей з усіх регіонів України, Молдови, Болгарії.

Хореографія, вокал, театральне мистецтво, музичне мистецтво, літературний конкурс, декоративно-прикладне мистецтво, малюнок, живопис, графіка. Кожна дитина має можливість розкрити свої таланти і показати свою неповторність.

В журі конкурсу Народні артисти України - Григорій Чапкіс, Володимир Моісеєнко, члени Спілки художників України - Лідія Іваницька, В'ячеслав Іваницький, Народний депутат України - Тарас Кремінь. Фестиваль увійшов до топ-200 найкращих фестивалів світу!

У рамках фестивалю працює Міжнародна школа "Академія педагогічної творчості".

Однак, фестиваль -це не лише конкурси, це і відпочинок,нові знайомства, , якісна музика, творчість, позитив і безмежний драйв.

Ми спілкуємось! Ми разом! Ми живемо!
Перший конкурсний день

26.06.2018. Перший конкурсний день. Працюють усі майданчики фестивалю. Конкурс - відмінна можливість розкрити свої таланти і чудово провести час.

Амфітеатр.Музика. Ритм. Хвилювання. За хвилину відбірковий тур з хореографії.

На майданчику ДПМ старанно працюють юні художники. Вони розписують писанки. Ось так відбувається відродження національної культури через дитяче мистецтво. На цьому ж майданчику народжуються картини, шедеври: пейзажі, портрети, автопортрети. Сцена. Декорації. Театральна завіса. Вимогливе журі. Ви зрозуміли, що мова йде про театральний конкурс. Юні актори хвилюються. Перемог вам!
27.06.2018.Фестиваль продовжує роботу.

Музичне мистецтво (інструменти). Глядачі поринули у світ джазу, класики. Учасники вразили віртуозним виконанням, за яким - наполеглива праця не одного дня і місяця. Музичні колективи з Харкова вразили глядачів різними напрямками як класичної, так і сучасної музики. . Харків! Браво!

Сьогодні відбулася урочиста подія: Генеральний директор фестивалю Ганна Матвєєва привітала керівника духового оркестру «Ватра» Карандея С.О. з присвоєнням відзнаки «Відмінник освіти України ». Вітання! Станіславе Олексійовичу!!!

Театральне мистецтво. У журі – сам Народний артист України Володимир Моісеєнко! Нашим театралам, читцям неймовірно повезло, адже могли поспілкуватися з метром розмовного жанру.

На конкурсному майданчику «Вокал» лунають голоси, які зачаровують, приваблюють. Конкурс, конкурс…

Конкурсний день завершився, але учасники і гості фестивалю не нудьгують. У них цікава зустріч з працівниками патрульної поліції. Співпраця з Управлінням патрульної поліції в м.Миколаєві - важлива складова роботи фестивалю. Така співпраця стала традицією. Представники патрульної поліції дозволили оглянути автомобіль патрульної служби, уявити себе на місці працівника поліції, розповіли про права. Організатори фестивалю вдячні представникам служби за високий професіоналізм і співпрацю, за те, що діти побачили поряд рятівників, а не представників каральних органів.

Діти відчувають щирість, відкритість.Поліцейським від фестивалю- креативний портрет. Друга половина дня дуже насичена. Це і майстер-класи, і розважальна програма, і перегляд мультфільмів.

Містечко Майстрів. Там сьогодні людно і ввечері. Проходять майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва.

Майстер-клас від Лідії Іваницької по створенню гердан з бісеру. Керівники груп, учасники фестивалю зібралися поспілкуватися, розкрити свій креативний потенціал, поділитися невеличкими секретами. Майстер-клас від Тетяни Пасєка по писанкарству може захопити, а в подальшому відволікти від суєти. Майстер-класи по театральному мистецтву від Людмили Курмель та Володимира Моісеєнко – це вищий пілотаж. Спілкування з цими людьми нікого не залишило байдужим. Кожен учасник майстер-класів отримав заряд позитиву та енергії на весь наступний рік.

Фіналом дня стало розважальне шоу «Фільм…Фільм…Фільм…», яке підняло настрій усім. Серед учасників на сцені не лише діти, але й імените журі, Генеральний директор фестивалю. Сміх, радість зашкалюють.

Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook
Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2024