РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЛИСТ МФДТ ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА 2021
ДПМ - ІІ категорія
Прізвище ім'я Вік Напрям ДПМ Назва роботи Керівник Регіон Місце
1 Шкуренко Софія ІІ категорія (11-14 р.) кераміка Керамічне декоративне панно "Голубі квіти" Людмила Миколаївна Кириченко Миколаїв 2
2 Сисолятіна Марія Валеріївна ІІ категорія (11-14 р.) кераміка Ваза швачки Верстина Валентина Василівна Миколаїв 1
3 Чайка Ангеліна Олександрівна ІІ категорія (11-14 р.) вироби з природніх матеріалів "Казковий ліс" Воскобойник Ольга Володимирівна м. Зміїв, Харківська обл. Комунальний заклад "Зміївський ЦДЮТ" 3
4 Тарасова Тетяна Євгенівна ІІ категорія (11-14 р.) вишивка хрестиком і мережкою рушник "Чарівні зорі" Тарасова Ольга Миколаївна Миколаїв 1
5 Йосипенко Марія Сергіївна ІІ категорія (11-14 р.) вишивка лічильною гладдю і мережкою серветка "Стежки долі" Тарасова Ольга Миколаївна Миколаїв 2
6 Юдіна Софія Юріївна ІІ категорія (11-14 р.) аплікація з фетру, петельний шов, вишивка аплікація "Пончик" Тарасова Ольга Миколаївна Миколаїв 3
7 Ярошенко Яна Анатоліївна ІІ категорія (11-14 р.) аплікація з фетру, петельний шов, вишивка аплікація "Полуниця" Тарасова Ольга Миколаївна Миколаїв 3
8 Попов Вадим ІІ категорія (11-14 р.) художня обробка металу та каменю Євлампіев Сергій Валентинович Миколаїв 3
9 Козакова Анастасія Олександрівна ІІ категорія (11-14 р.) Нитяний живопис. Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, Заводський БДЮТ Заводського району 2
10 Чумак Крістіна Сергіївна, вихованка гуртка "Маленька майстриня" ІІ категорія (11-14 р.) Змішана техніка (валяння вовною, аплікація різаною ниткою) Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, Заводський БДЮТ Заводського району 2
11 Романчук Ксенія Анатоліївна, вихованка гуртка "Маленька майстриня" ІІ категорія (11-14 р.) Аплікація тканиною Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, Заводський БДЮТ Заводського району 2
12 Озерова Яна Русланівна ІІ категорія (11-14 р.) Аплікація різаною ниткою Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, Заводський БДЮТ Заводського району 1
13 Жуган Маргарита Олександрівна ІІ категорія (11-14 р.) кераміка Кішечка Верстина Валентина Василівна Миколаїв 3
14 Глушко Назарій ІІ категорія (11-14 р.) кераміка Козацька забава Людмила Миколаївна Кириченко Миколаїв 1
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2021