Лист оцінювання робіт з ДПМ - 2018р.
ПІБ1-кат (5-10)2-кат (11-14)3-кат (15-18)Назви робіт (виставка)

Техніка, напрямок

Фест-на робота (назва)ПІП керівникаМісто, обл.Місце
1 Зеленська Катерина   11р.   №1 "Птах надії" розпис "Птах надії" Яценко Катерина м.Нікополь ІІ
№ 1-а "Петриківський дивоцвіт розпис Юріївна  
2 Місітюк Вадим 10р.     №8 "Птахи" вітраж "Сова" Гром Михайло  ДОЦ "Орлятко" ІІ
Малюк Інна №8-а "Кішка" вітраж Вікторович  
3 Долгов Влад   12р.   №9 "Коні" вітраж "Морський коник" Гром Михайло  ДОЦ "Орлятко"  
Фетісов Олександр № 9-а "Пінгвіни" вітраж Вікторович  
4 Рудський Максим   12р.     худ.обр. дер "Мережка" Кириченко Людмила м.Миколаїв ІІІ
    Миколаївна  
5 Сівченко Валерія   12р.   №13 "Вчений котик" худ.обр. дер "Зірковий політ" Рассолов Олександр м.Миколаїв І
№13-а "Дятлозаврик" худ.обр. дер Борисович  
6 Половинцева Анастасія   12р.   №4 "Рідний край" мозаїка "Моя Україна" Яценко Катерина м.Нікополь Гран Прі
№ 4-а "Привітання з морем" мозаїка Юріївна  
7 Кришнівська Дар'я     15р. №15 "Пейзаж" бісер "Літній букет" Гарбар Надія  м.Вишневе Гран Прі
№15-а "Квіти" бісер Володимирівна  
8 Бойко Олександра   11р.   №16 "Зимовий пейзаж! бісер "Золотий лелека" Гарбар Надія  м.Вишневе І

№16-а "Журавлині пісні"             16-б "Україночка"

бісер Володимирівна  
9 Щербатюк Софія 7     №17 "Квіти" розпис, писанка "Великодні писанки" Пасєеа Тетяна с.Петропавлівка  І
№17-а "Птахи" розпис, писанка Сергіївна Боршагівська  
10 Баюк Дарья 10     №18 "П'ять колосків" розпис, писанка "Писанки" Пасєеа Тетяна с.Петропавлівка  І
      №18-а "Великодні писанки розпис, писанка Сергіївна Боршагівська  
     
11 Полуянов Михайло   11   №19 "Всесвіт" розпис, писанка "Писанки" Пасєеа Тетяна с.Петропавлівка  І
          №19-а "Тваринки" розпис, писанка Сергіївна Боршагівська  
12 Гончар Тарас 6     №20"Вербичка" розпис, писанка "Писанки" Пасєеа Тетяна м.Вишневе І
          №21"Друзі" розпис, писанка Сергіївна    
13 Соломічева Катерина   11   №21"Метелик натхнення" розпис "Родинне дерево" Гончарук Ярослава м.Миколаїв ІІІ
          №21-а "Найкращий товариш" розпис Григорівна    
14 Трубаєва Аріна   11   №22"Песик" розпис "Золотий лелека" Гончарук Ярослава м.Миколаїв ІІІ
          №22-а "Справжні бабки" розпис   Григорівна    
15 Дубейко Анастасія   12   №27"Писанка у віночку" розпис "Традиційна"  Дребот Наталія м.Рівне Гран Прі
   
          №27-а "Писанкова композиція" розпис писанка" Володимирівна    
       
16 Гавенко Варвара   11   №31 "Зоряний кіт" кераміка "Пес Барбос" Верстіна Валептина  м.Миколаїв І
   
          №31-аКвітуча галявина кераміка Василівна    
         
17 Олійник Василь     15   худ.обр. дер "Янгол" Войко Василь ДОЦ "Орлятко" ІІІ
   
            худ.обр. дер Михайлович    
             
18 Колєсніченко Адріана     17 №33"Квітковий кошик" виш. стрічка "Квіти памяті"  Біккєніна Валентина ДОЦ "Орлятко" ІІІ
   
          №33-а"Маки" виш. стрічка Олександрівна    
             
19 Прошина Вікторія   13   №34"Зимовий пейзаж" аплікація, шкіра "Актовсьекий каньйон" Петрова Валентина ДОЦ "Орлятко" І
   
          №34-а"Літо.Спека" аплікаці, шкіра Михайлівна    
             
20 Оцет Ірина   12   №35"Червоні квіти" аплікація, шкіра "Весняне сяйво" Петрова Валентина ДОЦ "Орлятко" ІІ
   
          №35-а Етюд"Маки" аплікація, шкіра Михайлівна    
           
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Вконтакте Facebook Youtube






















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2018