Міжнародний фестиваль дитячої творчості "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА" 2020
ДПМ - І категорія
Прізвище ім'я Вік Напрям ДПМ Назва роботи Керівник Регіон місце
1 Сербул Валерія Олександрівна І категорія (5-10 р.) кандзаші Панно "Будисвіт" Непша Інна Володимирівна Єланецький район, с.Возсіятське 2
2 Лакуста Анна Дмитрівна І категорія (5-10 р.) гофроквіллінг Мишка - повар Косило Ольга Ігорівна  м.Чернівці 2
3 Шумиляк Анна Михайлівна І категорія (5-10 р.) кінусайга Букет Косило Ольга Ігорівна  м.Чернівці 2
4 Олесик Софія Олександрівна І категорія (5-10 р.) кінусайга Мій рідний край Косило Ольга Ігорівна  м.Чернівці 2
5 Косило Олексій Дмитрович І категорія (5-10 р.) художня обробка деревини, моделювання-конструювання з елементами радіотехніки Скрипка Косило Ольга Ігорівна  м.Чернівці 2
6 Отрешко Єлизавета Сергіівна І категорія (5-10 р.) кінусайга Шкідливе кошеня Косило Ольга Ігорівна  м.Чернівці 2
7 Кисличенко Надія Валеріївна І категорія (5-10 р.) художня обробка текстилю   Ткаченко Олена Юріївна м. Миколаїв 2
8 Стройко Лілія Віталіївна І категорія (5-10 р.) лялька вязана Дівчинка Балерина Кіпняк Тетяна Василівна   Миколаїв, Будинок Дитячої та Юнацької Творчості Заводського р-ну 3
9 Горбачова Софія Вікторовна І категорія (5-10 р.) Тагільський розпис Лісова Красуня Зозуля Оксана Леонідівна, Гурток Художній Розпис Будинок дит.творчості
заводського району
м. Миколаїв  2
  Горбачова Софія Вікторовна І категорія (5-10 р.) Тагільський розпис Чарівність Зозуля Оксана Леонідівна, Гурток Художній Розпис Будинок дит.творчості
заводського району
м. Миколаїв  2
10 Лукянчена Софія Ігорівна І категорія (5-10 р.) іграшка, комбінована техніка (ліплення, випалювання кераміки, розфарбовування кушем) Блакитне слоненя Черба Володимир Олександрович
 0667448404                 гурток «Гончарство»  Вознесенського міського центру дитячої та
юнацької творчості
м. Вознесенськ, вул. Одеська,
16\2, Відділення №2
3
11 Каленчук Уляна Дмитрієвна І категорія (5-10 р.) Кінусайга «Зайченя» Косило Ольга Ігорівна  м.Чернівці 3
12 Іванюк Ксенія Дмитрівна І категорія (5-10 р.) моделювання-конструювання одягу із паперу. «Мавка» Косило Ольга Ігорівна  м.Чернівці 2
13 Пухальська Яна Андрієвна І категорія (5-10 р.) моделювання-конструювання одягу із паперу. «Пава» Косило Ольга Ігорівна  м.Чернівці Гран-прі
14 Гончар Тарас Олександрович І категорія (5-10 р.) Воскова техніка виготовлення писанок «РИБИ» Пасєка Тетяна Сергіївна   м. Вишневе, Київська обл. 1
15 Крещенко Софія Михайлівна І категорія (5-10 р.) Воскова техніка виготовлення писанок «ВЕЛИКОДНЄ ДЕРЕВО» Пасєка Тетяна Сергіївна   м. Вишневе, Київська обл. 1
16 Крук Денис Юрійович І категорія (5-10 р.) Картина із живих
пелюсток квітів
«Квітуча Україна» Цуркан Ліда Василівна  с.Селище
Сокирянського району Чернівецької області 
3
17 Кузьмінський Євгеній Сергійович І категорія (5-10 р.) аплікація «Жар-птиця» Сліпченко Наталія Тарасівна   м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область 2
18 Криничний Богдан І категорія (5-10 р.) мотанка, тканина, природний матеріал Крупенички Радченко Олена Миколаївна Назва гуртка: декоративно-ужиткове мистецтво «НАТХНЕННЯ» м. Миколаїв 2
19 Криничний Богдан І категорія (5-10 р.) паперопластика, модульне орігамі. «Дракон» Радченко Олена Миколаївна  Назва гуртка: декоративно-ужиткове мистецтво «НАТХНЕННЯ» Миколаїв 3
20 Баландович Марія І категорія (5-10 р.) художня обробка текстилю «Від щирого серця» Івашкіна Анастасія Миколаївна Миколаїв 3
21 Юрчук Анастасія І категорія (5-10 р.) модульне оригамі «Метелик» Івашкіна Анастасія Миколаївна Миколаїв 1
22 Осташ Таміла І категорія (5-10 р.) художня обробка текстилю Україночка Івашкіна Анастасія Миколаївна Миколаїв Гран-прі
23 "Зразковий художній колектив" гурток ДУМ "Маленька майстриня" І категорія (5-10 р.) апликація з фетру, стрічки панно Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
24 Воробйова Аліна Юріївна І категорія (5-10 р.) фелтинг панно Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району Гран-прі
25 Головченко Ксенія Максимівна І категорія (5-10 р.) фелтинг панно Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
26 Лукашова Катерина Андріївна І категорія (5-10 р.) фелтинг панно Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
27 Лукашова Дар'я Андріївна І категорія (5-10 р.) фелтинг панно Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
28 Колісніченко Дар'я Андріївна І категорія (5-10 р.) фелтинг панно Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 1
29 Гліва Мирослав Ігорович (гурток початкового технічного моделювання І категорія (5-10 р.) аплікація з тканини «В очікуванні хазяїна» Гурська Ірина Марківна  м.Миколаїв 2
30 Бодрягін Максим Дмитрович  (гурток початкового технічного моделювання) І категорія (5-10 р.) м’яка іграшка з елементами робототехніки «Песик, що махає хвостиком» Гурська Ірина Марківна  м.Миколаїв 1
31 Рура Тетяна Вікторівна І категорія (5-10 р.) м’яка іграшка «Таємниці підводного царства» Рура Джиміля Руфатівна міської станції юних техніків м.Миколаєва м.Миколаїв 1
32 Трачук Віталіна Олексіївна, Сандул Дар’я Русланівна І категорія (5-10 р.) в’язання гачком «Летимо туди, куди понесе вітер» Рура Джиміля Руфатівна міської станції юних техніків м.Миколаєва м.Миколаїв 2
33 Федоренко Марія Олександрівна І категорія (5-10 р.) м’яка іграшка «Відпочинок на галявині» Кучеренко Ганна Валеріївна міської станції юних техніків м.Миколаєва м.Миколаїв 2
34 Прадєдова Олена І категорія (5-10 р.) флористика, архітектурне моделювання_ «Будиночок дитинства» Коркішко Олена Олександрівна  м.Миколаїв 2
35 Димбовська Ольга І категорія (5-10 р.) флористика, архітектурне моделювання «Зимовий вечір» Коркішко Олена Олександрівна  м.Миколаїв 3
36 Реуцька Анна І категорія (5-10 р.) декоративний розпис «Чарівна пташка» Сайковська Леся Олександрівна  м.Миколаїв 1
37 Сердюк Ілля І категорія (5-10 р.) художня кераміка «Благодатна осінь» Пономаренко Володимир Олексійович («Зразковий художній колектив» гурток ДУМ «Кераміка») м.Миколаїв 2
38 Мазур Анастасія І категорія (5-10 р.) художня кераміка «Бабусине село» Пономаренко Володимир Олексійович («Зразковий художній колектив» гурток ДУМ «Кераміка») м.Миколаїв 3
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2020