Міжнародний фестиваль дитячої творчості "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА" 2020
ДПМ - ІІ категорія
Прізвище ім'я Вік Напрям ДПМ Назва роботи Керівник Регіон Місце
1 Войтков Даніл Андрійович ІІ категорія (11-14 р.) плетіння з паперових трубочок Горецька Наталія Анатоліївна с.Петрово-Солониха. Миколаївський р-н 2
2 Никлеса Валентина Іванівна ІІ категорія (11-14 р.) вироби з текстилю, деревени, природнього матеріалу "Що для мене Україна" Непша Інна Володимирівна Єланецький район, с.Возсіятське 2
3 Барміна Дарина Вікторівна ІІ категорія (11-14 р.) художня обробка текстилю Кушнір Євгенія Василівна м. Миколаїв 1
4 Красіна Лілія Валентинівна ІІ категорія (11-14 р.) Вижигання по дереву Буханець Олена Аркадіївна м. Миколаїв 3
5 Проскура Вероніка Дмитрівна ІІ категорія (11-14 р.) художня обробка текстилю Кушнір Євгенія Василівна м. Миколаїв 1
6 Драгоман Анна Олександрівна ІІ категорія (11-14 р.) художня обробка текстилю Кушнір Євгенія Василівна м. Миколаїв 3
7 Гуріна Катерина Павлівна ІІ категорія (11-14 р.) художня обробка текстилю Кушнір Євгенія Василівна м. Миколаїв 2
8 Мамот Вероніка Миколаївна ІІ категорія (11-14 р.) плетіння з паперової лози Букет літніх квітів Колесніченко Юлія Юріївна м. Миколаїв 3
9 Мамот Вероніка Миколаївна ІІ категорія (11-14 р.) плетіння з паперової лози Дівчина з пальмою Колесніченко Юлія Юріївна м. Миколаїв 3
10 Мамот Вероніка Миколаївна ІІ категорія (11-14 р.) плетіння з паперової лози Зимові пригоди Колесніченко Юлія Юріївна м. Миколаїв 2
11 Чурсіна Каріна Генадіівна ІІ категорія (11-14 р.) лялька вязана Зайчик Побігайчик Кіпняк Тетяна Василівна Миколаїв, Будинок Дитячої та Юнацької Творчості Заводського р-ну 2
12 Герасименко Інна Іванівни ІІ категорія (11-14 р.) лялька вязана Мишеня на відпочинку Кіпняк Тетяна Василівна Миколаїв, Будинок Дитячої та Юнацької Творчості Заводського р-ну 2
13 Коваленко Кіра Олексіївна ІІ категорія (11-14 р.) Воскова техніка виготовлення писанок «Легенда про писанки» Пасєка Тетяна Сергіївна м. Вишневе, Київська обл. 2
14 Василенко Анастасія Костянтинівна ІІ категорія (11-14 р.) Воскова техніка виготовлення писанок «Подарункова» Пасєка Тетяна Сергіївна м. Вишневе, Київська обл. 3
15 Василенко Анастасія Костянтинівна ІІ категорія (11-14 р.) Воскова техніка виготовлення писанок «Легенда про писанку» Пасєка Тетяна Сергіївна м. Вишневе, Київська обл. Гран-прі
16 Бараш Анастасія Анатоліївна ІІ категорія (11-14 р.) квілінг, колаж «Райський сад» Жданова Раїса Сергіївна Миколаїв 2
17 Лановенко Анатолій Олександрович ІІ категорія (11-14 р.) пластилінова пластика, колаж «Черепаха Тортілла» Жданова Раїса Сергіївна Миколаїв 3
18 Сопільняк Дар’я Михайлівна ІІ категорія (11-14 р.) вироби з природних рослинних матеріалів «Осіннє дзеркало» Циганенко Людмила Германівна Миколаїв 2
19 Польна Дарина Віталіївна ІІ категорія (11-14 р.) витинанка «Дерево у вазоні» Сліпченко Наталія Тарасівна м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область 3
20 Польна Дарина Віталіївна ІІ категорія (11-14 р.) вишивка (стебловий шов, французькі вузлики) Панно «Сімейка» Бойченко Інна Зіновіївна м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область 3
21 Лубніна Дар᾿я Миколаївна ІІ категорія (11-14 р.) вишивка (стебловий шов) Панно «Святкове» Бойченко Інна Зіновіївна м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область 1
22 Плохотнік Максим Валерійович ІІ категорія (11-14 р.) вишивка (шов качалочка) Панно «Ранок» Бойченко Інна Зіновіївна м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область 1
23 Попушой Валерія ІІ категорія (11-14 р.) полімерна глина Единорожка ,кошка-рібка и заинька Бирюкова Наталія Валентинівна
Кишинев
Республика Молдова
1
24 Остремская Катерина Миколаївна, Остремська Анастасія Миколаївна ІІ категорія (11-14 р.) природний матеріал Котик у гарному настрою Радченко Олена Миколаївна Назва гуртка: декоративно-ужиткове мистецтво «НАТХНЕННЯ» Миколаїв 2
25 Остремская Катерина Миколаївна, Остремська Анастасія Миколаївна ІІ категорія (11-14 р.) природний матеріал Совки Радченко Олена МиколаївнаНазва гуртка: декоративно-ужиткове мистецтво «НАТХНЕННЯ» Миколаїв 2
26 Остремская Катерина Миколаївна, Остремська Анастасія Миколаївна ІІ категорія (11-14 р.) природний матеріал Родина боровичков Радченко Олена Миколаївна Назва гуртка: декоративно-ужиткове мистецтво «НАТХНЕННЯ» Миколаїв 2
27 Мезінова Юлія ІІ категорія (11-14 р.) м’яка іграшка. «Рожевий заяць», Радченко Олена Миколаївна Назва гуртка: декоративно-ужиткове мистецтво «НАТХНЕННЯ» Миколаїв 3
28 Мезінова Юлія ІІ категорія (11-14 р.) Тканино пластика, кінусайга. «Попуга на гілочці», Радченко Олена Миколаївна Назва гуртка: декоративно-ужиткове мистецтво «НАТХНЕННЯ» Миколаїв 3
29 Топча Маргарита Олегівна ІІ категорія (11-14 р.) конструювання та моделювання одягу Футболка в техныцы Тай-дай та джинси "Малюнок з бісером" Топча Олена Едуардівна Миколаїв 1
31 Бохонок Ольга Анатоліївна ІІ категорія (11-14 р.) плетіння стрічками корзинка Рудніцька Тетяна Михайлівна Снігурівський район село Павлівка 2
32 Фетченко Олександра ІІ категорія (11-14 р.) художня обробка металу та каменю Євлампіев Сергій Валентинович Миколаїв 1
33 Святакум Любов ІІ категорія (11-14 р.) художня обробка металу та каменю Євлампіев Сергій Валентинович Миколаїв 1
34 Модестов Микита ІІ категорія (11-14 р.) художня обробка металу та каменю Євлампіев Сергій Валентинович Миколаїв 2
35 Тобакарь Іван ІІ категорія (11-14 р.) художня обробка металу та каменю Євлампіев Сергій Валентинович Миколаїв 1
36 Віхорь Владислав Юрійович ІІ категорія (11-14 р.) художня обробка металу та каменю Євлампіев Сергій Валентинович Миколаїв 1
37 Аноп Валерія Сергіївна ІІ категорія (11-14 р.) художній розпис Кузнецова Ганна Вікторівна Миколаїв 3
38 Йосипенко Марія Сергіївна ІІ категорія (11-14 р.) вишивка РУШНИК Тарасова Ольга Миколаївна Миколаїв 1
39 Кіщенко Єлизавета Андріївна ІІ категорія (11-14 р.) вишивка картинка "Метелик"; хрестик Тарасова Ольга Миколаївна Миколаїв 2
40 Артеменко Яна Андріївна ІІ категорія (11-14 р.) лялька Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
41 Філіппова Валерія Ігорівна ІІ категорія (11-14 р.) фелтинг пано Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
42 Борисовець Яніна В'ячеславівна ІІ категорія (11-14 р.) фелтинг пано Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 1
43 Озерова Яна Русланівна ІІ категорія (11-14 р.) фелтинг пано Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району Гран-прі
44 Кот Ксенія Андріївна ІІ категорія (11-14 р.) фелтинг пано Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 1
45 Долженко Аліна Михайлівна ІІ категорія (11-14 р.) ткацтво, фелтинг пано Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району Гран-прі
46 Романчук Ксенія Анатоліївна ІІ категорія (11-14 р.) аплікація з фетру пано Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
47 Козакова Анастасія Олександрівна ІІ категорія (11-14 р.) змішана техніка пано Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 1
48 Ткачук Анастасія Павлівна ІІ категорія (11-14 р.) фелтинг пано Антонова Галина Георгіївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
49 Бохонок Ольга Анатоліївна ІІ категорія (11-14 р.) вишивка рушник Рудніцька Тетяна Михайлівна Снігурівський район село Павлівка 2
50 Вержбицька Дар’я Борисівна (гурток моделювання іграшок-сувенірів) ІІ категорія (11-14 р.) батік «Дерево життя» Бабашкіна Світлана Віталіївна міської станції юних техніків м.Миколаєва м. Миколаїв 3
51 Новосьолова Каріна Іванівна ІІ категорія (11-14 р.) м;яка іграшка, батик, вишивка «Коза в будяках» Бабашкіна Світлана Віталіївнаміської станції юних техніків м.Миколаєва м. Миколаїв 1
52 Швець Анна Сергіївна (гурток в’язання гачком) ІІ категорія (11-14 р.) в’язання гачком «Коралові рифи» Рура Джиміля Руфатівна міської станції юних техніків м.Миколаєва м. Миколаїв 2
53 Жулінська Ксенія ІІ категорія (11-14 р.) аплікація з тканини «На вершині водоспаду» Кучеренко Ганна Валеріївна міської станції юних техніків м.Миколаєва м. Миколаїв 3
54 Здобнікова Софія ІІ категорія (11-14 р.) флористика, архітектурне моделювання «На Ялинковій вулиці» Коркішко Олена Олександрівна м. Миколаїв 3
55 Конотопенко Владислав ІІ категорія (11-14 р.) художня кераміка «Старий козак» Пономаренко Володимир Олексійович («Зразковий художній колектив» гурток ДУМ «Кераміка») м. Миколаїв 1
56 Мальшаков Михайло ІІ категорія (11-14 р.) художня кераміка «Хлопці, кому сіль?» Пономаренко Володимир Олексійович («Зразковий художній колектив» гурток ДУМ «Кераміка») м. Миколаїв 2
57 Тарасова Тетяна ІІ категорія (11-14 р.) вишивка Картинка "Совеня"; хрестик Тарасова Ольга Миколаївна м. Миколаїв 1
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2020