Міжнародний фестиваль дитячої творчості "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА" 2020
МАЛЮНОК, ЖИВОПИС, ГРАФІКА - І категорія
Прізвище ім'я Вік напрям, техніка Назва роботи Керівник Регіон місце
1 Тур Анастасія Дмитріана І категорія (5-10 р.) живопис, гуашь(пастель) Смачна капусточка Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 1
2 Сімонова Христина І категорія (5-10 р.) живопис, гуашь Веселі козлятки Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 3
3 Захаренко Марія І категорія (5-10 р.) живопис, гуашь(змішанна техніка) Гарна україночка Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 2
4 Волошина Ганна І категорія (5-10 р.) живопис, гуашь Яскраві барви Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 3
5 Терещенко Дар'я І категорія (5-10 р.) живопис, гуашь(змішанна техніка) Моя мрія Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 2
6 Віноградова Олександра І категорія (5-10 р.) живопис, гуашь Райський куточок Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 3
7 Овсюк Милана І категорія (5-10 р.) живопис, гуашь Два веселих гуся Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 2
8 Соболєва Вікторія І категорія (5-10 р.) живопис, гуашь Маленький рай Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 3
9 Стрелкіна Ніка І категорія (5-10 р.) живопис, гуашь (змішанна техніка) А я рибку полюбляю Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 2
10 Линовецька Поліна І категорія (5-10 р.) живопис, гуашь Найкращий подарунок від лелек Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 1
11 Кисличенко Надія Валеріївна І категорія (5-10 р.) живопис   Гончарук Ярослава Григорівна  м.Миколаїв 1
12 Михайлівський Артем Олексійович  дитина з інвалідністю І категорія (5-10 р.) живопис «Осінній гарбуз та патисони» Ірина Чайка, Худ.студія інклюзивного навчання«Диво Птаха» м.Миколаїв 1
13 Горбачова Софія Вікторовна І категорія (5-10 р.) живопис Осінній врожай Соколова Ірина Володимирівна Худ.студія інклюзивного навчання«Диво Птаха» м.Миколаїв 1
14 Бурдєєв Артем Сергійович І категорія (5-10 р.) графіка   Ірина Чайка, Худ.студія інклюзивного навчання«Диво Птаха» м.Миколаїв 2
15 Таукчи Александр І категорія (5-10 р.) графіка (змішана) Холодно Трифанова Татьяна Павловна
Кишинев
Республика Молдова 
2
16 Скутельник Настя І категорія (5-10 р.) графіка (змішана) «Жеребчик» Трифанова Татьяна Павловна
Кишинев
Республика Молдова  
2
17 Колесникова Александра І категорія (5-10 р.) живопис, гуашь «Флора» Трифанова Татьяна Павловна
Кишинев
Республика Молдова 
Гран-прі
18 Крук Денис Юрійович І категорія (5-10 р.) малюнок Світле майбутнє Колібаба Марія Миколаївна
с.Селище
Сокирянського району Чернівецької області 
2
19 Лєбєдєва Марія Сергіївна І категорія (5-10 р.) живопис «Гарнюня» Нестеренко Тетяна Миколаївна  м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область  3
20 Степанчук Софiя Андрiйовна І категорія (5-10 р.) живопис Касатка Ірина Чайка, Худ.студія інклюзивного навчання«Диво Птаха» м.Миколаїв 2
21 Корин Софія І категорія (5-10 р.) графіка Бабушкино одеяло Бирюкова Наталія Валентинівна
Кишинев
Республика Молдова 
1
22 Криничний Богдан І категорія (5-10 р.) олійний живопис «Кольорова зебра» Радченко Олена Миколаївна  Назва гуртка: декоративно-ужиткове мистецтво «НАТХНЕННЯ» м.Миколаїв Гран-прі
23 Юрчук Марія І категорія (5-10 р.) живопис «Рятуйтеее!» Івашкіна Анастасія Миколаївна м.Миколаїв 1
24 Полянська Анна Максимівна І категорія (5-10 р.) живопис   Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
25 Завтонова Мирослава Олександрівна«Веселі акварелі» І категорія (5-10 р.) малюнок Фарбований Лис Остринська Інна Олександрівна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
26 Володкович София І категорія (5-10 р.) живопис «Осiння радicть», «Осенняя радость» (акварель) Трифанова Татьяна
 Кишинев
Республика Молдова
2
27 Ніконова Анастасія Андріївна «Веселі акварелі» І категорія (5-10 р.) малюнок Мудра Сова Остринська Інна Олександрівна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
28 Слющенко Агата Юріївна «Веселі акварелі» І категорія (5-10 р.) графіка Кольоровий будиночок Остринська Інна Олександрівна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
29 Мазур Евеліна Євгенівна, «Веселі акварелі» І категорія (5-10 р.) графіка Корабель Мрія. Остринська Інна Олександрівна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
30 Дегтяренко Єлизавета І категорія (5-10 р.) живопис «Портрет дівчини» Івашкіна Анастасія Миколаївна Миколаїв 1
31 Бліхар Юлія Павлівна І категорія (5-10 р.) живопис метелик Рудніцька Тетяна Михайлівна Снігурівський район село Павлівка 2
32 Новіков Ілля І категорія (5-10 р.) живопис На передовій Івашкіна Анастасія Миколаївна м.Миколаїв 1
33 Маркова Наталія І категорія (5-10 р.) живопис Рятівники Малібу Івашкіна Анастасія Миколаївна м.Миколаїв 2
34 Мокшина Вікторія І категорія (5-10 р.) живопис Весела компания Івашкіна Анастасія Миколаївна м.Миколаїв 2
35 Колесникова Аврора / Художня студія інклюзивного навчання І категорія (5-10 р.) малюнок Улюблена Аліса Ірина Чайка, Худ.студія інклюзивного навчання«Диво Птаха» м.Миколаїв 3
36 Колодкина Ксения Олексеевна І категорія (5-10 р.) живопис   Ірина Чайка, Худ.студія інклюзивного навчання«Диво Птаха» м.Миколаїв 2
37 Куценко Евеліна І категорія (5-10 р.) живопис Фламінго у зоопарку Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 3
38 Артьоменко Софія І категорія (5-10 р.) живопис Маки червоні Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 3
39 Чернікова Марія І категорія (5-10 р.) живопис Совушка Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 2
40 Карапетян Ілона І категорія (5-10 р.) графіка Мій рідний край Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 3
41 Заскалєта Людмила І категорія (5-10 р.) живопис Мій улюбленець Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 1
42 Чорнобривець Давид І категорія (5-10 р.) живопис Скіфські мотиви Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 3
43 Фісенко Дар'я Дмитрівна І категорія (5-10 р.) живопис   Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
44 Близнюк Аріна Олександрівна І категорія (5-10 р.) живопис   Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
45 Айвазові Тамара Михайлівна І категорія (5-10 р.) живопис   Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
46 Козирєва Злата Володимирівна І категорія (5-10 р.) живопис   Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
47 Запорожець Анастасія Євгенівна І категорія (5-10 р.) живопис   Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
48 Федоренко Дар'я Миколаївна І категорія (5-10 р.) живопис   Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
49 Максимішина Софія Максимівна І категорія (5-10 р.) живопис   Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
50 Матейко Анастасія Віталіївна І категорія (5-10 р.) живопис   Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
51 Колектив "Маленькі долоньки"               12 учасників І категорія (5-10 р.) живопис   Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району Гран-прі
52 Бліхар Юлія Павлівна І категорія (5-10 р.) живопис   Рудніцька Тетяна Михайлівна Снігурівський район село Павлівка 1
53 Степаненко Марія І категорія (5-10 р.) графіка «Космічний дракон» Сайковська Леся Олександрівна  м.Миколаїв 2
54 Яблуновська Вікторія І категорія (5-10 р.) графіка «Незвичайні пінгвинчики» Сайковська Леся Олександрівна  м.Миколаїв 2
55 Ніколаєнко Владислава І категорія (5-10 р.) живопис «Космічні друзі» Сайковська Леся Олександрівна  м.Миколаїв 2
56 Скутельник Настя І категорія (5-10 р.) акварель Голуби Черанева Марианна Борисовна  Молдова. Кишинєу Теоретический лицей "Михай Греку" 1
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2020