Міжнародний фестиваль дитячої творчості "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА" 2020
МАЛЮНОК, ЖИВОПИС, ГРАФІКА - ІІ категорія
Прізвище ім'я Вік, категорія напрям, техніка Назва роботи Керівник Регіон місце
1 Половінцева Анастасія ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Моя люба матуся! Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 1
2 Середенко Марія. ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Козак Мамай Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 3
3 Сандул Олександр. ІІ категорія (11-14 р.) Графіка (маркер) Шкодливий кіт Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. Гран-прі
4 Борисенко Єльвіра ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Натюрморт.Мій настрій Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 2
5 Шевченко Вероніка ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Моя Мрія Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 2
6 Крючкова Марія ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Золотавий півник Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 1
7 Сердюк Дар'я ІІ категорія (11-14 р.) Графіка (змішанна техніка). Барвиста краса Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 1
8 Васильєв Микита ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Щаслива мить Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. Гран-прі
9 Мариніна Анастасія ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Моя люба родина Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 1
10 Тарасенко Анастасія ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Веселий натюрморт Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 3
11 Куліш Єлизавета ІІ категорія (11-14 р.) живопис, техніка "пастель" Разом назавжди Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 3
12 Логвіненко Ірина ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Степова красуня Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 3
13 Половінцева Анастасія ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Осінь йде- красу несе Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 3
14 Максімова Марія ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Козаченьки Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь КЗ"НМШМ"-1. 1
15 Проскура Вероніка Дмитрівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Гончарук Ярослава Григорівна м.Миколаїв 1
16 Проскура Вероніка Дмитрівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Гільова Радміла Валеріївна м.Миколаїв 3
17 Смірнова Ірина Сергіївна ІІ категорія (11-14 р.) графіка Гуска Людмила Миколаївна м. Вишневе, Києво-Святошинський район, Київська область 3
18 Мыра Юлия ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш «Цигани» Трифанова Татьяна Павловна Кишинев
Республика Молдова
Гран-прі
19 Ігіна Єлізавета Євгенівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш «Ля мур-р-р» Жданова Раїса Сергіївна м.Миколаїв 3
20 Приходченко Поліна Сергіївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис, олійні фарби «Мелодія осені» Жданова Раїса Сергіївна м.Миколаїв 3
21 Лозова Ангеліна Віталіївна ІІ категорія (11-14 р.) графіка Кривицька Вікторія Володимирівна Зразковий гурток «Клаптикова мозаїка» м.Миколаїв Гран-прі
22 Костюк Яна Миколаївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Дома у бабусі Козловська Анна Сергіївна с. Галицинове, Миколаївська обл 1
23 Голота Софія Олександрівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис «Матуся» Нестеренко Тетяна Миколаївна м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область 2
24 Кужільна Дарина Олександрівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис «Берегиня» Нестеренко Тетяна Миколаївна м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область 3
25 Козловська Серафіма Романівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Святкові розваги Козловська Анна Сергіївна с. Галицинове, Миколаївська обл 3
26 Козловська Серафіма Романівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Ось яка я чарівна! Козловська Анна Сергіївна с. Галицинове, Миколаївська обл Гран-прі
27 Цуканов Матвій Олександрович ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Завітайте до нашого садка! Козловська Анна Сергіївна с. Галицинове, Миколаївська обл 2
28 Ткачук Єлізавета Сергіївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис «Моя літня мрія» Богачова Ілона Олександрівнагурток «Живопис» Вознесенського міського центру дитячої та юнацької творчості м. Вознесенськ 2
29 Кашрайло Валерія Сергіївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис «Матінка природа» Богачова Ілона Олександрівнагурток «Живопис» Вознесенського міського центру дитячої та юнацької творчості м. Вознесенськ 3
30 Череватенко Нелли ІІ категорія (11-14 р.) живопис, Гуаш Вечерняя зорька Бирюкова Наталія Валентинівна Кишинев
Республика Молдова
3
31 Цапарюк Анастасія ІІ категорія (11-14 р.) олійний живопис «Веселі сови» Радченко Олена Миколаївна Назва гуртка: декоративно-ужиткове мистецтво «НАТХНЕННЯ» Миколаїв 2
32 Цапарюк Анастасія ІІ категорія (11-14 р.) олійний живопис «Оленятко» Радченко Олена Миколаївна Назва гуртка: декоративно-ужиткове мистецтво «НАТХНЕННЯ» Миколаїв 1
33 Цапарюк Анастасія ІІ категорія (11-14 р.) олійний живопис «Україночка» Радченко Олена Миколаївна Назва гуртка: декоративно-ужиткове мистецтво «НАТХНЕННЯ» Миколаїв 2
34 Грекова Ксения ІІ категорія (11-14 р.) живопис «Аромат стиглоi айви», «Аромат спелой айвы» Трифанова Татьяна Павловна Кишинев
Республика Молдова
Гран-прі
35 Агаркова Поліна Юріївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис назва_копія картини Клода Моне «Стога» Ірина Чайка, Худ.студія інклюзивного навчання«Диво Птаха» м.Миколаїв 2
36 Бережецька Анастасія ІІ категорія (11-14 р.) пластиліновий живопис Гарнесенький Івашкіна Анастасія Миколаївна м.Миколаїв 2
37 Бережецька Анна ІІ категорія (11-14 р.) пластиліновий живопис Фото на згадку Івашкіна Анастасія Миколаївна м.Миколаїв 2
38 Ходоровська Уляна ІІ категорія (11-14 р.) пластиліновий живопис Я люблю Україну Івашкіна Анастасія Миколаївна м.Миколаїв 3
39 Комарова Христина ІІ категорія (11-14 р.) живопис Давні друзі Івашкіна Анастасія Миколаївна м.Миколаїв 2
40 Котенко Єкатэріна Олександрівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис У пошуках Баттківщини Булавицька Олена Олександрівна м. Київ 2
41 Рогатіна Анна ІІ категорія (11-14 р.) графіка Гільова Радмила Валеріївна м.Миколаїв 2
42 Одінцов Костянтин ІІ категорія (11-14 р.) графіка Гільова Радмила Валеріївна м.Миколаїв 3
43 Возовик Агата ІІ категорія (11-14 р.) графіка, живопис Фролова Наталя Володимирівна м.Миколаїв 3
44 Леус Іра, Омеленчук Аліна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Фролова Наталя Володимирівна м.Миколаїв 2
45 Барміна Дарина ІІ категорія (11-14 р.) живопис Фролова Наталя Володимирівна м.Миколаїв 2
46 Мозгова Людмила ІІ категорія (11-14 р.) живопис Фролова Наталя Володимирівна м.Миколаїв 1
47 Дарья Бойбородіна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Фролова Наталя Володимирівна м.Миколаїв 1
48 Єременко Влад ІІ категорія (11-14 р.) живопис Фролова Наталя Володимирівна м.Миколаїв 2
49 Наточий Антон ІІ категорія (11-14 р.) живопис Фролова Наталя Володимирівна м.Миколаїв 1
50 Бориско Назар ІІ категорія (11-14 р.) живопис Фролова Наталя Володимирівна м.Миколаїв 1
51 Рудой Максим ІІ категорія (11-14 р.) живопис Гільова Радмила Валеріївна м.Миколаїв 1
52 Голокоз Андрій ІІ категорія (11-14 р.) живопис Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 3
53 Гур'єва Аріна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 2
54 Сіманенко Дар'я ІІ категорія (11-14 р.) графіка Прогулянка Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 3
55 Біловус Дар'я ІІ категорія (11-14 р.) живопис Дельфін на хвил Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 3
56 Коваленко Аліна ІІ категорія (11-14 р.) графіка Весела Осінь Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 3
57 Бабенко Дар'я ІІ категорія (11-14 р.) живопис Мій друг Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 3
58 Лукашова Катерина Андріївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
59 Лукашова Дарья Андріївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
60 Кисіль Анастасія Олександрівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 1
61 Жуковська Марина Анатоліївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
62 Ніцева Калерія Андріївна ІІ категорія (11-14 р.) малюнок Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
63 Доброва Віталіна Євгенівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
64 Козарь Ярослав Анатолієвич ІІ категорія (11-14 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
65 Кот Каріна Андріївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
66 Борисовець Яніна В'ячеславівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 1
67 Кот Ксенія Андріївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
68 Долженко Аліна Михайлівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
69 Афоніна Анна Андріївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис "Татова яблунька" Дробот Тетяна Юхимівна м. Нікополь, Дніпропетровська область, Нікопольський р-н Нікольське відділення №3 3
70 Асмолова Анастасія Валентинівна ІІ категорія (11-14 р.) живопис "Спогади про батька" Дробот Тетяна Юхимівна м. Нікополь, Дніпропетровська область 3
71 Федорова Вікторія Віталіївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Ірина Чайка, Худ.студія інклюзивного навчання«Диво Птаха» м. Миколаїв 1
72 Мельник Таисия ІІ категорія (11-14 р.) живопис Натюрморт с ирисами Черанева Марианна Борисовна Молдова. Кишинєу Теоретический лицей "Михай Греку" 2
73 Звигунов Владислав ІІ категорія (11-14 р.) гуашь с воскрвыми мелками Осенний зант Черанева Марианна Борисовна Молдова. Кишинєу Теоретический лицей "Михай Греку" 2
74 Осадченко Эвелин ІІ категорія (11-14 р.) акварель и гелиевые ручки Масленка Черанева Марианна Борисовна Молдова. Кишинєу Теоретический лицей "Михай Греку" 3
75 Поліщук Назар ІІ категорія (11-14 р.) малюнок "Моя прекрасна вулиця" Лідія Романюк Рожищенського РД «Просвіта» 3
76 Шинкарук Єва ІІ категорія (11-14 р.) Малюнок "З Різдвом" Лідія Романюк Рожищенського РД «Просвіта» 2
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2020