Міжнародний фестиваль дитячої творчості "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА" 2020
МАЛЮНОК, ЖИВОПИС, ГРАФІКА - ІІІ категорія
Прізвище ім'я Вік, категорія напрям, техніка Назва роботи Керівник Регіон місце
1 Веденєєва Ірина ІІІ категорія (15-18 р.) Графіка, Графітні олівці Квіткові пахощі Яценко Катерина Юріївна М.Нікополь 3
2 Горбачов Данііл Вікторович ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Казковий Жирафа Соколова Ірина Володимирівна Художня студія інклюзивного навчання Ірини Чайки «Диво Птаха м.Миколаїв 2
3 Ницэ Екатерина ІІІ категорія (15-18 р.) живопис, гуашь «Турок i молдаванка» Трифанова Татьяна Павловна
Кишинев
Республика Молдова
Гран-прі
Ницэ Екатерина ІІІ категорія (15-18 р.) графіка Тайна кодр Бирюкова Наталія Валентинівна
Кишинев
Республика Молдова
3
4 Юрченко Ксенія Денисівна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Шевченко Т.В. м.Миколаїв 1
5 Шелегеда Оксана Ігорівна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Шевченко Т.В. м.Миколаїв 2
6 Забродська Валерія Сергіївна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гільова Р.В. м.Миколаїв 3
7 Єпіфіновна Софія Олександрівна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гільова Р.В. м.Миколаїв 2
8 Крячко Марія Володимирівна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гільова Р.В. м.Миколаїв 2
9 Шахова Олеся Сергіївна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гур'єва Ю.В. м.Миколаїв Гран-прі
10 Чернозуб Марія Геннадіївна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гур'єва Ю.В. м.Миколаїв 1
11 Барахтій Альбіна Станіславівна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гур'єва Ю.В. м.Миколаїв 2
12 Кравченко Ольга Олексіївна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гур'єва Ю.В. м.Миколаїв 3
13 Боровик Дар’я Олександрівна ІІІ категорія (15-18 р.) Графіка Гур'єва Ю.В. м.Миколаїв 3
14 Бєла Ксенія Миколаївна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гур'єва Ю.В. м.Миколаїв 3
15 Бурлака Валерія Сергіївна ІІІ категорія (15-18 р.) малюнок Горецька Наталія Анатоліївна с.Кир'яківка, Миколаївський р-н. 2
16 Мирошниченко Рада Олександра ІІІ категорія (15-18 р.) живопис «Прекрасна пора року», триптих Івашкіна Анастасія Миколаївна м.Миколаїв 3
17 Білоножко Дарина ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Загадкова ніч Івашкіна Анастасія Миколаївна м.Миколаїв 2
18 Цветкова Валерія Максимівна ІІІ категорія (15-18 р.) малюнок Квіти та птахи Єрьоміна Катерина Іванівна м.Миколаїв 2
19 Гавриленко Настя ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гільова Р. В. м.Миколаїв 2
20 Поляруш Настя ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гільова Р. В. м.Миколаїв 3
21 Омельченко Софія ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гільова Р. В. м.Миколаїв 1
22 Подгурегко Інна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гільова Р. В. м.Миколаїв 2
23 Буткєвич Марія ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гільова Р. В. м.Миколаїв 2
24 Мельник Діана ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гільова Р. В. м.Миколаїв 3
25 Росторгуєв Влад ІІІ категорія (15-18 р.) Графіка Гільова Р. В. м.Миколаїв 3
26 Зінкін Михайло ІІІ категорія (15-18 р.) Графіка Гільова Р. В. м.Миколаїв 1
27 Кургін Влад ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Гільова Р. В. м.Миколаїв 1
28 Солодова Олександра Сергіївна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 1
29 Солодова Олександра Сергіївна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 3
30 Саєнко Анастасія Олександрівна ІІІ категорія (15-18 р.) живопис Шевченко Т.В. м. Миколаїв 1
31 Олейник Алексей ІІІ категорія (15-18 р.) графічний малюнок Натюрморт "Молочний чай с яблоками" Черанева Марианна Борисовна Молдова. Кишинєу Теоретический лицей "Михай Греку" 2
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2020