РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЛИСТ МФДТ "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА" 2021
МАЛЮНОК, ЖИВОПИС, ГРАФІКА - І категорія
Прізвище ім'я Вік напрям, техніка Назва роботи Керівник Регіон Місце
1 Артьоменко Софія Миколаївна І категорія (5-10 р.) живопис Олені біля річки Єрьоміна К.І. Миколаїв 3
2 Варлакова Вікторія Дмитрівна І категорія (5-10 р.) живопис вітрильник Єрьоміна К.І. Миколаїв 3
3 Анісімова Марія Сергіївна І категорія (5-10 р.) графіка Космос Єрьоміна К.І. Миколаїв 3
4 Василенко Ангеліна І категорія (5-10 р.) живопис Повернення на батьківщину Віхорь Ольга Миколаївна Миколаїв 1
5 Войковський Влас І категорія (5-10 р.) живопис Рожевий фламінго Віхорь Ольга Миколаївна Миколаїв 3
6 Атанасов Роман І категорія (5-10 р.) живопис Кіт на полюванні Віхорь Ольга Миколаївна Миколаїв 2
7 Картошкін Михайло Юрійович І категорія (5-10 р.) живопис Зимовий пейзаж Миколаїв 3
8 Караманян Таисія Карленівна І категорія (5-10 р.) живопис Страус в Австралії Єрьоміна К.І. Миколаїв гран-прі
9 Радчук Софія І категорія (5-10 р.) змішана техніка Люблю матусю Віхорь Ольга Миколаївна Миколаїв 1
10 Попова Дарина Володимирівна І категорія (5-10 р.) малюнок "Зебра" Гончарук Ярослава Григорівна Миколаїв 3
11 Станіславчук Таісія Олександрівна І категорія (5-10 р.) живопис "Золотий листопад" Гончарук Ярослава Григорівна Миколаїв 2
12 Задіранова Єлизавета Андріївна І категорія (5-10 р.) живопис "Лев у бабусіному светрі" Гончарук Ярослава Григорівна Миколаїв 1
13 Новосад Вероніка Денісівна І категорія (5-10 р.) живопис "Паханий бузок" Гончарук Ярослава Григорівна Миколаїв 2
14 Корякіна Варвара Вікторівна І категорія (5-10 р.) живопис Весна прийшла Віхорь Ольга Миколаївна Миколаїв 2
15 Максимішина Софія Максимівна, вихованка гуртка"Маленькі долоньки" І категорія (5-10 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 2
16 Козирєва Злата Анатоліївна, вихованка гуртка "Маленькі долоньки" І категорія (5-10 р.) живопис Сербіна Тетяна Анатоліївна Миколаїв, БДЮТ Заводського району 1
17 Головенко Наталія Святославівна І категорія (5-10 р.) малюнок Малетич Марія Ярославівна Львів 3
18 Шайгородська Єва Олександрівна І категорія (5-10 р.) живопис Диво північного сяйва Чайка Ірина Володимирівна Миколаїв 1
19 Макарова Софія І категорія (5-10 р.) живопис Ми самі створюємо своє життя Соколова Ірина Володимирівна Миколаїв 1
20 Куценко Євгенія І категорія (5-10 р.) живопис Захід сонця Єрьоміна К.І. Миколаїв 3
21 Чурсіна Марія Влодимирівна І категорія (5-10 р.) живопис Лілейник Віхорь Ольга Миколаївна Миколаїв 2
22 Петраковська Ніколь І категорія (5-10 р.) живопис Весняний натюрморт Віхорь Ольга Миколаївна Миколаїв 2
23 Немченко Кіра І категорія (5-10 р.) живопис Тихий сон Віхорь Ольга Миколаївна Миколаїв 2
24 Степанчук Софiя, Художня студія інклюзивного навчання " Диво-Птаха" І категорія (5-10 р.) малюнок Соколова Ірина Володимирівна Миколаїв 1
25 Власов Нікіта І категорія (5-10 р.) живопис Котик мій Муркотик Віхорь Ольга Миколаївна Миколаїв 1
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2021