РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЛИСТ МФДТ ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА 2021
МАЛЮНОК, ЖИВОПИС, ГРАФІКА - ІІ категорія
Прізвище ім'я Вік, категорія напрям, техніка Назва роботи Керівник Регіон Місце
1 Богданцева Аліна Сергіївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Гордієнко Валентина Володимирівна с. Єланець 3
2 Гриськова Софія ІІ категорія (11-14 р.) графіка Мій космічний польот Гільова Рада Валеріївна Миколаїв 1
3 Дацина Аліна ІІ категорія (11-14 р.) графіка Чарівний метелик Гільова Рада Валеріївна Миколаїв 2
4 Холодна Софія ІІ категорія (11-14 р.) графіка Мій світ-моя фортеця Гільова Рада Валеріївна Миколаїв 2
5 Дарнапук Кіра ІІ категорія (11-14 р.) графіка Моя краса українська Гільова Рада Валеріївна Миколаїв 2
6 Мендьо Аделіна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Танок маленьких лебедів Фролова Наталя Володимирівна Миколаїв 1
7 Стемковський Володимир Костянтинович ІІ категорія (11-14 р.) живопис Чепурун Фролова Наталя Володимирівна Миколаїв 1
8 Задворна Настя ІІ категорія (11-14 р.) графіка Космічні фантазії Фролова Наталя Володимирівна Миколаїв 1
9 Фолкуян Діана ІІ категорія (11-14 р.) графіка Сніданок з листчкою Фролова Наталя Володимирівна Миколаїв 1
10 Братченко Настя ІІ категорія (11-14 р.) живопис Натюрморт Фролова Наталя Володимирівна Миколаїв 1
11 Ільїна Євген ІІ категорія (11-14 р.) графіка Я за здоровий спосіб життя Фролова Наталя Володимирівна Миколаїв 1
12 Кіщенко Ліза ІІ категорія (11-14 р.) графіка Веснянка Фролова Наталя Володимирівна Миколаїв 2
13 Мельник Аліна ІІ категорія (11-14 р.) графіка Натюрморт, море... Фролова Наталя Володимирівна Миколаїв Гран-прі
14 Гора Віка ІІ категорія (11-14 р.) живопис Натюрморт Фролова Наталя Володимирівна Миколаїв 2
15 Бачинська Віталіна ІІ категорія (11-14 р.) графіка Космічна царіця Гільова Рада Валеріївна Миколаїв 3
16 Зарицька Кіра ІІ категорія (11-14 р.) живопис Тато на прогулянці Фролова Наталя Володимирівна Миколаїв 1
17 Бережний Михайло ІІ категорія (11-14 р.) живопис Малюю море Фролова Наталя Володимирівна Миколаїв 2
18 Афоніна Анна Андріївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис, малюнок Нікополь 1
19 Половінцева Анастасія Дмитріївна ІІ категорія (11-14 р.) живопис Яценко Катерина Юріївна Нікополь 1
20 Коваленко Микита Андрійович ІІ категорія (11-14 р.) живопис Літо в Карпатах Віхорь Ольга Миколаївна Миколаїв 3
21 Носач Ростислав Леонідович ІІ категорія (11-14 р.) малюнок Ох,не однаково мені" Дробот Тетяна Юхимівна Нікополь гран-прі
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2021