Лист оцінювання робіт з номінації  "Малюнок, живопис, графіка" - 2018р.
ПІБ1-кат (5-10)2-кат (11-14)3-кат (15-18)Назви робіт (виставка)ТехнікаФест-на робота (назва)ПІП керівникаМісто, обл.Місце
1 Найдьон Катерина   12р.   №2 "Кульбабка" живопис "Мати - земля" Яценко Катерина  Нікополь ІІ
№2-а "Макова поляниця живопис Юріївна  
2 Половинцева Анастасія    12   № 3 "Рідні витоки" живопис "Країна талантів" Яценко Катерина  Нікополь Гран Прі
№ 3-а "До весілля" живопис Юріївна  
3 Бойко Анна      15р №5 "Магія творчості рушника" живопис "Дві частини цілого" Дробот Тетяна Нікополь ІІ
№ 5-а "Богиня ночі" живопис Юхимівна  
4 Гапич Да'ря   13р   №6 "115 років. Колія "Нікоп-Долгінцево" живопис "45 років дослідження" Дробот Тетяна Нікополь І
№ 6-А "135років геолог.досл. живопис Юхимівна  
5 Лехтіна Аліна     16р. №7 "Мамай" графіка "Берегиня дня" Дробот Тетяна Нікополь І
№7-а "Берегиня дня.Берегиня ночі" графіка Юхимівна  
6 Драгоман Анна   12р.   №12 "Морський пейзаж" живопис "Кармен" Єрьоміна Катерина Миколаїв ІІ
№12-а "Біля води" живопис Іванівна  
7 Біловус Дар'я 8р.     №14 ;Човник-мандрівник" живопис "Грайливі дельфінчики" Єрьоміна Катерина Миколаїв ІІ
14-а "Екзотичний птах", 14-б "Подарунок для мами" живопис Іванівна  
8 Чурсіна Марія     №23"Ромашкове поле" графіка "Хамалеон" Єрьоміна Катерина Миколаїв І
№23-а "Марія в країні казок" графіка Іванівна  
9 Галда Анастасія   14   №24 "Літня злива" живопис "Подорож у казковий світ" Дребот Наталія м.Рівне І
№24-а"Дорога в небуття" живопис Володимирівна  
10 Карпенюк Богдана   13   №25"Бабусині спогади" живопис "Мій всесвіт" Дребот Наталія м.Рівне Гран Прі
№25-а"Моє чарівне місто" живопис Володимирівна  
11 Лесюк Анна   14   №26"Літня практика" живопис "Родина" Дребот Наталія м.Рівне І
 
        №26-а "Відпочинок сім'єю живопис Володимирівна    
       
12 Навроцька Златослава 7     №28 "Бузок" живопис "Україна - це Європа" Єрьоміна Катерина м.Миколаїв І
   
          №28-а"Двоє під дощем" живопис Іванівна    
       
13 Дацина Аліна 10     №29 "Зимові птахи живопис "Незвичайна черепаха" Віхорь Ольга м.Миколаїв ІІІ
   
          №29-а "В шляпі" живопис Миколаївна    
             
14 Жевак Софія 8     №30"Маски" живопис "Зачарований кіт" Єрьоміна Катерина м.Миколаїв ІІІ
   
          №30-а"Захід сонця" живопис Іванівна    
             
15 Мазурова Євгенія   14   №32"Пейзаж" живопис "Світ книги" Гарбар Н.В. Вишневе ІІ
   
          №32-а"Калина", №32-б"Польові квіти" живопис      
             
16 Крицька Антоніна     16 №36"Весна" живопис "Закат" Віхорь Ольга Миколаїв Гран Прі
   
          №36-а"За стіною" живопис Миолаївна    
             
17 Ніконова Дар'я 9     №38"Дівчина калина" живопис "Відпочинок" Віхорь Ольга Миколаїв ІІ
   
          №38-а"Натюрморт" живопис Миолаївна    
             
18 Бут Анастасія 8     №39"Портрет" живопис "Фламінго" Віхорь Ольга Миколаїв І
   
          №39-а"Сон друга" живопис Миолаївна    
             
19 Котоміна Уляна 7     №40"Нічна прогулянка" живопис "Я купаюся в морі" Віхорь Ольга Миколаїв ІІІ
   
          №40-а"Під водою" живопис Миолаївна    
             
20 Мостовик Валерія 8     №41"Ранок" живопис "Чарівний лелека" Віхорь Ольга Миколаїв ІІ
   
          №41-а"Папуги" живопис Миолаївна    
             
21 Сєдько Віолетта 8     №42"Букет" живопис "Веселковий настрій" Віхорь Ольга Миколаїв І
   
          №42-а"Вночі" живопис Миолаївна    
             
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Вконтакте Facebook Youtube






















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2018