Конкурсні роботи фестивалю - Декоративно-прикладне мистецтво

Шкуренко Софія - керамічне декоративне панно "Голубі квіти", ІІ категорія



Сисолятіна Марія, ІІ категорія



Мулявка Надія - декоративна композиція "Писанкові баранці", ІІІ категорія



Бережний Михайло - Декоративна композиція "Малюк", ІІІ категорія



Бурлаченко Стас - Декоративна композиція "Птах миру", ІІІ категорія



Кобозов Олександр - Декоративна композиція "Лелека", ІІІ категорія



Мелашич Нікіта - Декоративна композиція "На варті", ІІІ категорія



Охріменко Вадим - Декоративна композиція "Рибулька", ІІ категорія



Чайка Ангеліна, ІІ категорія



Юрах Уляна - "Дівчина на виданні", ІІІ категорія



Одинцов Костянтин - "Козакуємо", ІІІ категорія



Ломакіна Вікторія - "Шахова королева", ІІІ категорія





Шубочкіна Каміла - "Скринька", ІІІ категорія



Серьоменко Віка - "Красуня", ІІІ категорія



Глушко Назарій - "Козацька забава", ІІ категорія





Саєнко Настя - "Дивчина-риба", ІІІ категорія



Тарасова Тетяна - рушник "Чарівні зорі"; вишивка хрестиком і мережкою, ІІ категорія



Йосипенко Марія - серветка "Стежки долі"; вишивка лічильною гладдю і мережкою, ІІ категорія



Юдіна Софія - аплікація "Пончик"; аплікація з фетру, петельний шов, ІІ категорія



Ярошенко Яна - аплікація "Полуниця"; аплікація з фетру, петельний шов, ІІ категорія



Мироненко Анна, ІІ категорія



Попов Вадим, ІІ категорія



Модестов Микита, ІІІ категорія



Бойко Аліса, ІІІ категорія



Орищенко Денис, ІІІ категорія



Бабченко Поліна - "Царь-кіт", мозаіка з паперу, І категорія



Асмолова Анастасія - "Завжди живий", ІІІ категорія



Бізікова Анна - "Лялька - Весна", ІІІ категорія



Шахова Олеся - "Павич", ІІІ категорія



Віхорь Владислав - "Знаки зодіака", ІІІ категорія



Карлюгіна Юлія - "Лялька - Літо", ІІІ категорія



Козакова Анастасія, ІІ категорія



Чумак Крістіна, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка ДУМ «Маленька майстриня», ІІ категорія



Айвазові Тамара, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка ДУМ «Маленька майстриня», І категорія



Мироненко Анна - "Казкова таємниця", ІІІ категорія



Романчук Ксенія, ІІ категорія



Озерова Яна, ІІ категорія



Каленчук Уляна, І категорія



Отрешко Элизавета, І категорія



Жуган Маргарита - "Кішечка", ІІ категорія



Казимір Дарина - "Чудо-дерево", ІІІ категорія



Леу Софія, гурток виготовлення іграшок "Капітошка", І категорія







Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2021