Музичне мистецтво - 26.06.2019 - 10.00-13.00 (Кінозал)
Назва колективу, П.І.Б.виконавця Місто Програма Інструмент Категорія Результат
1 Риженко Марина Нова Одеса Ю.Щуровський  Інвенція,  C-dur фортепіано ІІ ІІ місце
2 Бондаренко Вероніка Нова Одеса Є. Сігмейстер «Марш»  фортепіано І І місце
3 Кучеренко Вікторія Нова Одеса Ю Щуровський "Пісня" фортепіано ІІ ІІ місце
4 Шершон Софія Нова Одеса М.Клементі Сонатина С-dur, І ч. фортепіано І І місце
5 Дует акордеоністів Секрієру Даніел, Єльчішев Андрій Молдова, Кишинев Молдавська полька акордеон ІІІ І місце
6 Антонов Сергій Харків О. Бордюгова "До сі мі" (експромт) фортепіано ІІІ ІІІ місце
7 Якуба Марія Харків Джо Хісаші "Небесний замок" фортепіано ІІІ ІІІ місце
8 Інструментальний ансамбль "Sunny" Харків В. Сорока "Весільна полька" фортепіано, аккордеон, гітара, ударні І І місце
9 Інструментальний ансамбль "RayBand" Харків У. Ютіло "Самба" фортепіано, аккордеон, гітара, скрипка, ударні І Гран-прі
10 Ашурова Дар'я Харків В. Соляніков "Фев'єра" фортепіано ІІ ІІ місце
11 Богайчук Аніта Харків Б. Дваріонас "Прелюдія" фортепіано І ІІ місце
12 Павліщева Марія Харків Я. Сібеліус "Ялина" фортепіано ІІ І місце
14 Буднік Дарина Харків І. Кориневська "Дощик" фортепіано І ІІ місце
15 Кудлай Поліна Харків В. Соляніков "Елегія" фортепіано ІІ ІІ місце
16 Грицина Вікторія Харків НС Ібер "Ветренная девченка" фортепіано ІІ ІІІ місце
17 Муріна Дар'я Харків Чеська народна пісня "Ганнуся" фортепіано І ІІІ місце
18 Муріна Євгенія Харків В. Купревич "Серенада" фортепіано ІІІ ІІ місце
19 Неро Артем Харків Уве Шрайбер "Блюз" гітара ІІ ІІ місце
20 Нестерук Вероніка Харків ДЖ. Томпсон "Поштовий діліжанс" фортепіано І ІІ місце
21 Павліщев Максим Харків   акордеон І І місце
22 Пермякова Єлизавета Харків   фортепіано І ІІІ місце
23 Павліщев Максим, Побідаш Алеся Харків Ю. Кукузенко "В барі Нью-Орлеана" Фортепіано, аккордеон І І місце
24 Скрипниченко Давид Харків Ф. Рибицький "Кіт та миші" фортепіано І ІІ місце
25 Смахтін Савва Харків О. Денисов "Ширше коло" акордеон І ІІ місце
26 Побідаш Алеся Харків Ф. Шопен "Ноктюрн" фортепіано ІІ І місце
27 Чумачок Софія Харків К. Лонгшамп-Друшкевичова "Вальс" фортепіано І ІІ місце
28 Бочарова Жанна Харків Карл-Марія Вебер "Вальс" фортепіано ІІ ІІІ місце
29 Журавський Владислав Харків М. Качурбина "Ведмежа з лялькою" домра І ІІ місце
30 Шерстобітов Єгор Харків В. Сапаров Alla tango" домра ІІ І місце
31 Шилованець Микола, Шилованець Олексій Харків О. Давиденко "Мамин вальс" акордеон І І місце
32 Фільщинський Марк Харків Л. Валькер "Маленький романс" гітара ІІ ІІ місце
33 Шилованець Микола Харків Український нар. Танець "Метелиця" акордеон І ІІ місце
34 Якубовська Єлизавета Харків Паоло Пііццігоні Вальс-мюзет "Свет и тени" акордеон ІІ ІІ місце
35 Шилованець Олексій Харків Українська полька "Жартивниця" акордеон І І місце
36 Черемис Софія Харків В. Солянніков "Пісня без слів" фортепіано І І місце
37 Якубовська Єлизавета, Ашурова Дар'я Харків В. Власов "Концертне танго" фортепіано, акордеон ІІ І місце
38 Інструментальний ансамбль "Музична веселка" Харків Єврейський мікс баян, акордеони, домра, гітара, фортепіано, ударні ІІ І місце
39 Урсул Вікторія Миколаїа Соната №1 ре-мінор ІІІ, ІУ г.г. Б. Марчелло, "Мелодія" А. Дворжака труба (соло) ІІ Гран-прі
40 Секрієру Даніел Молдова, Кишинів Clavitta - Musette акордеон ІІІ ІІ місце
41 Єльчіщев Андрій Молдова, Кишинів Зимушка акордеон ІІ І місце
42 Бланарь Андрій Молдова, Кишинів Вальс "Под небом Парижа" акордеон ІІ І місце
43 Талмач Кирило Молдова, Кишинів Кумпарсита акордеон ІІ І місце
44 Горюк Євген Молдова, Кишинів Рондо каприччиозо акордеон ІІІ ІІ місце
45 Ансамбль аккордеонистів «CONSONANS» Молдова, Кишинів Песня гусар из оперетты «Принцесса цирка» акордеон ІІ-ІІІ Гран-прі
46 Ансамбль "Вознесенські соколята" Вознесенськ Дербенко Є. "Коллаж на теми опери Ж.Бізе "Кармен",  Б.Мей, Ф.Мерк'юрі "The Show Must Go On". народні інструменти ІІІ Гран-прі
47 Івашина Софія Вознесенськ Довлаш Б. Концертино І ч. C-dur, Дербенко Є. "Естрадний вальс акордеон ІІ І місце
48 Інструментальне тріо у складі Роман Довганюк, Маток Вадим, Маток Артем Вознесенськ Бажилін "Вперта вівця" акордеон, ф-но, ударні ІІ І місце
49 Лях Дмитро Одеса Гайдн "Соната 50" фортепіано ІІ І місце
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2019