Міжнародний фестиваль дитячої творчості "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА
ФОТОМИСТЕЦТВО - І категорія
Прізвище ім'я Вік, категорія Назва роботи Керівник Регіон Місце
1 Крук Денис Юоійович І категорія (5-10 р.) фотопортрет «Весна» Колібаба Марія Миколаївна
с.Селище
Сокирянського району Чернівецької області 
2
2 Чабан Матвій Олександрович І категорія (5-10 р.) «Місце, де хочеться, щоб час зупинився…» Чабан Єлизавета Данилівна
селище Широке Широківської сільської ради Снігурівського
району Миколаївської області
1
3 Рощенка Єлизавета Ярославівна І категорія (5-10 р.)                    6 років «Загадкове кохання» Рощенко Ольга Олексіївна
селище Широке Широківської сільської ради Снігурівського
району Миколаївської області
2
4 Степан Павло Максимович І категорія (5-10 р.)                    6 років «Тато і дивовижна осінь» Степан Алла Анатоліївна
селище Широке Широківської сільської ради Снігурівського
району Миколаївської області
2
5 Протиняк Лілія І категорія (5-10 р.)                    7 років Мій пухнастий друг Протиняк Алла Сергіївна
селище Широке Широківської сільської ради Снігурівського
району Миколаївської області
3
6 Гусак Катерина І категорія (5-10 р.)                       Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв 2
7 Дар;єв Артем І категорія (5-10 р.)                      Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв 3
8
Литвинович
Роман
І категорія (5-10 р.)                      Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв Гран-прі
9
Шаповалов
Ростислав
І категорія (5-10 р.)                      Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв 2

Міжнародний фестиваль дитячої творчості "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА
ФОТОМИСТЕЦТВО - ІІ категорія
Прізвище ім'я Вік, категорія Назва роботи Керівник Регіон Місце
1 Поляков Микита Дмитрович ІІ категорія (11-14 р.)   Буханець Олена Аркадіївна м.Миколаїв 1
2 Бахметова Дарія Олексіївна ІІ категорія (11-14 р.)   Буханець Олена Аркадіївна м.Миколаїв 3
3 Маковский Леонід Вячеславович ІІ категорія (11-14 р.)   Буханець Олена Аркадіївна м.Миколаїв 2
4 Гравченко Світлана Вадимівна ІІ категорія (11-14 р.) Івасики-Телесики Непша Інна Володимирівна Єланецький район, с.Возсіятське 1
5 Гравченко Світлана Вадимівна ІІ категорія (11-14 р.) Замріяна Улянка Непша Інна Володимирівна Єланецький район, с.Возсіятське 2
6 Демець Євгенія Андріївна ІІ категорія (11-14 р.) «Сансет» (з англ. «sunset» означає – захід сонця) Понтус Алла Миколаївна   0667651360 Миколаївська область, Миколаївський район , с. Михайлівка Гран-прі
7 Михайленко Денис Сергійович ІІ категорія (11-14 р.) «Квіти для матусі» Гнатенко Олена Анатоліївна        смт.Доманівка 1
8 Шумаков Максим Михойлович ІІ категорія (11-14 р.) «Краса рідного краю» Ткач Людмила В’ячеславівна селище Широке Широківської сільської ради Снігурівського
району Миколаївської області 
1
9 Чабан Микола Олександрович ІІ категорія (11-14 р.) «Те, що серцю найдорожче…» Чабан Єлизавета Данилівна селище Широке Широківської сільської ради Снігурівського
району Миколаївської області 
3
10 Бойчук Роман ІІ категорія (11-14 р.)   Гузій Ірина Сергіївна  м. Миколаїв 1
11 Вертюк Ірина ІІ категорія (11-14 р.)   Гузій Ірина Сергіївна  м. Миколаїв 2
12 Гісіна Вікторія ІІ категорія (11-14 р.)   Гузій Ірина Сергіївна  м. Миколаїв 1
13 Дар"єв Вадим ІІ категорія (11-14 р.)   Гузій Ірина Сергіївна  м. Миколаїв 1
14 Латанська Анастасія ІІ категорія (11-14 р.)   Гузій Ірина Сергіївна  м. Миколаїв 1
15 Петришина
Тетяна
ІІ категорія (11-14 р.)   Гузій Ірина Сергіївна  м. Миколаїв 2
16 Шаповалова
Юлія
ІІ категорія (11-14 р.)   Гузій Ірина Сергіївна  м. Миколаїв 1
17 Войтков Данііл ІІ категорія (11-14 р.) Річка дитинства Горецька Наталія Анатоліївна м. Миколаїв 1

Міжнародний фестиваль дитячої творчості "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА" 2020
ФОТОМИСТЕЦТВО - ІІІ категорія
Прізвище ім'я Вік, категорія Назва роботи Керівник Регіон Місце
1 Нянько Анастасія Василівна ІІІ категорія (15-18 р.)   Буханець Олена Аркадіївна м.Миколаїв Гран-прі
2 Уваров Нікіта Сергійович ІІІ категорія (15-18 р.)   Буханець Олена Аркадіївна м.Миколаїв 2
3 Рахуба Анфіса Борисівна ІІІ категорія (15-18 р.) «Майбутнє» Рахуба Надія Борисівна ЦДЮТ . Гурток « Цифрова фотографія» м. Вознесенськ 2
4 Гринько Дар’я Віталіївна ІІІ категорія (15-18 р.) «Осінь надихає» Кравченко Наталія Вікторівна м.Миколаїв 1
5 Скарлат Іванна Геннадіївна ІІІ категорія (15-18 р.) «Сучасна Мавка» Кравченко Наталія Вікторівна м.Миколаїв 2
6 Пашак Тетяна Олегівна ІІІ категорія (15-18 р.) «Ромашки» Кравченко Наталія Вікторівна  м.Миколаїв 2
7 Слободян Неля Анатоліївна ІІІ категорія (15-18 р.) «Цей дивовижний світанок» Афанасьєва Ірина Дмитрівна
селище Широке Широківської сільської ради Снігурівського
району Миколаївської області 
3
8 Слободян Неля Анатоліївна ІІІ категорія (15-18 р.) «Квіткова посмішка Афанасьєва Ірина Дмитрівна
селище Широке Широківської сільської ради Снігурівського
району Миколаївської області 
1
9
Акулов Богдан
Евгеньович
ІІІ категорія (15-18 р.)   Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв 1
10 Зотов Марк ІІІ категорія (15-18 р.)   Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв Гран-прі
11 Зубач Артем ІІІ категорія (15-18 р.)   Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв 2
12
Конотопцев
Максим
ІІІ категорія (15-18 р.)   Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв 3
13 Кузьмич Ірина ІІІ категорія (15-18 р.)   Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв 1
14 Петришина Наталья ІІІ категорія (15-18 р.)   Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв Гран-прі
15
Ринденко
Катерина
ІІІ категорія (15-18 р.)   Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв 1
16 Сапожник Ірина ІІІ категорія (15-18 р.)   Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв 1
17
Юдко
Анастасія
ІІІ категорія (15-18 р.)   Гузій Ірина Сергіївна м. Миколаїв 3
18 Хмелевская Екатерина ІІІ категорія (15-18 р.) Найденыш Черанева Марианна Борисовна Молдова. Кишинєу Теоретический лицей "Михай Греку" 1
19 Хмелевская Екатерина ІІІ категорія (15-18 р.) Ранняя весна Черанева Марианна Борисовна Молдова. Кишинєу Теоретический лицей "Михай Греку" 2
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2020