Театральне мистецтво (читці) - 27.06.2019 - 15.00-18.00 (Кінозал)
П.І.Б. Місто Програма Категорія Результат
1 Риборак Ірина Миколаїв Хамелеон ІІІ Гран-прі
2 Коломієць Діана Миколаїв Ми вкупочці ІІІ ІІ місце
3 Чайка Анна Львів Монолог Марії з п'єси "12ніч" ІІ ІІІ місце
4 Смердова Тетяна Миколаїв Балада про дві душі ІІІ ІІ місце
5 Плахтій Вероніка Рибаківка І ІІІ місце
6 Горшков Єгор Коблево П. Глазовий "Як ми з кумом футболістами були" ІІ ІІ місце


Театральне мистецтво (читці) - 28.06.2019 - 10.00-13.00 (Кінозал)
П.І.Б. Місто Програма Категорія Результат
1 Ніконова Дар'я Миколаїв Дарвін прав, Лисиця і Ворона І І місце
2 Калініченко Валерія Миколаїв Талановиті діти, А головне себе в житті знайти І ІІ місце
3 Палій Руслана Миколаїв Кавардак, Бережить Землю І ІІ місце
4 Ніконов Нікіта Миколаїв Непослушный котенок І ІІ місце
5 Д'ячишина Анастасія Миколаїв Подросту для новых знаний, Хочете вірте, а хочете - ні І ІІ місце
6 Черніхова Кароліна Миколаїв Помічник, Дуже хочуть тишини І ІІІ місце
7 Гирич Іван Миколаїв Сашко, Жіноча влада І ІІІ місце
8 Ярославська Софія Миколаїв Поміняймося місцями, Дитяча мова І І місце
9 Степанчук Даніїл Миколаїв У трьох, Як би я був чарівником І І місце
10 Марущак Дар'я Миколаїв Як лиска голосок собі кувала, Пташок І ІІ місце
11 Хомутова Ольга Миколаїв Прогрес, Консультант І ІІ місце
12 Сеничак Вероніка Миколаїв Лінь, Я маю право І ІІ місце
13 Нежурбіда Софія Миколаїв Две кілки, Прекрасне і потворне І ІІІ місце
14 Райкова Поліна Миколаїв Балет, У дитячому театрі І ІІІ місце
15 Муріна Марія Миколаїв Починай малюнок сонцем, Люблю сидіти біля ставу І ІІІ місце
16 Степанюк Софія Миколаїв Я у мріях заблукала, Мой папа І І місце
17 Попович Вікторія Миколаїв Мовчання-золото, Допитливий син І ІІ місце
18 Дідунік Марія Миколаїв Ворона, Сонячний зайчик І ІІІ місце
19 Котоміна Уляна Миколаїв Різдвяний горішок, Професії І ІІ місце
20 Матошнюк Аріна Миколаїв Школярик, Мак І ІІІ місце
21 Ковердюк Амеліна Миколаїв Про Україну, Мурмунявська мова І ІІІ місце
22 Семерей Апполінарія Миколаїв Глупость, Собака в доме І ІІІ місце
23 Черновол Катерина Миколаїв Я, Я все люблю І І місце
24 Шолом Софія Миколаїв Книги в красном переплете, Болтунья ІІ ІІІ місце
25 Жуган Вікторія Миколаїв Усатый-полосатый І ІІІ місце
26 Кувелас Іоаніс Миколаїв А я поїхав, Заповедь І Гран-прі
27 Цушка Ігор Кишинів І ІІІ місце
28 Рахуба Анфіса Вознесенськ Ельфова башня ІІ Гран-прі
Вибір мови
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Отримай ще більше!
Youtube Facebook




















Пошук

Хостинг від uCoz Copyright MRecords © 2019